О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 43/13 "Об утверждении бюджета Семипольского сельского округа района Шал акына на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2020 года № 55/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 декабря 2020 года № 6772
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Семипольского сельского округа района Шал акына на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 43/13 (опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5881) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Семипольского сельского округа района Шал акына на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 877,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 886,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 990,9 тысяч тенге;
2) затраты – 25 877,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Д.Садыков
Секретарь маслихата
района Шал акына Северо-Казахстанской области
О. Амрин
Приложение
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 7 декабря 2020 года № 55/12
Приложение 1
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 8 января 2020 года № 43/13
Бюджет Семипольского сельского округа района Шал акына на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 43/13 "2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 7 желтоқсандағы № 55/12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 6772 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-1-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 43/13 шешіміне (2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5881 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 877,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 886,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 990,9 мың теңге;
2) шығындар – 25 877,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихаты сессиясының төрағасы
Д.Садыков
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы
О.Амрин
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының мәслихаты
2020 жылғы 7 желтоқсаны
№ 55/12шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының мәслихаты
2020 жылғы 8 қаңтардағы
№ 43/13 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы