О признании утратившим силу решения Атырауского областного маслихата от 20 июня 2018 года № 227-VI "Об утверждении границ охранных зон, зон регулирования застройки и зон охраняемого природного ландшафта объектов историко-культурного наследия"
Решение Атырауского областного маслихата от 16 марта 2020 года № 423-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 марта 2020 года № 4619
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Атырауский областной маслихат VI созыва на очередной XL сессии РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение областного маслихата от 20 июня 2018 года № 227-VI "Об утверждении границ охранных зон, зон регулирования застройки и зон охраняемого природного ландшафта объектов историко-культурного наследия" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4192, опубликованное 16 июля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Атырауского областного маслихата" (Е. Барлыбайұлы).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председетель сессии С. Идранов
Секретарь маслихата У. Зинуллин

Атырау облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 20 маусымдағы № 227-VI "Тарихи–мәдени мұра объектілерін қорғау аймақтарының, құрылыс салуды реттеу аймақтары мен қорғалатын табиғат ландшафты аймақтарының шекараларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 16 наурыздағы № 423-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 4619 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезекті XL сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 20 маусымдағы № 227-VI "Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау аймақтарының, құрылыс салуды реттеу аймақтары мен қорғалатын табиғат ландшафты аймақтарының шекараларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4192 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Атырау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Е. Барлыбайұлы).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Идранов
Мәслихат хатшысы У. Зинуллин