О внесении изменений и дополнения в решение Маслихата города Атырау от 23 декабря 2019 года № 449 "О бюджете города на 2020-2022 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 27 октября 2020 года № 544. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 ноября 2020 года № 4782
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев предложение акимата города об уточнении городского бюджета на 2020-2022 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 23 декабря 2019 года № 449 "О бюджете города на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4567, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "225 828 605" заменить цифрами "226 017 993";
цифры "21 767 747" заменить цифрами "21 957 135";
в подпункте 2):
цифры "228 165 103" заменить цифрами "232 491 355";
в подпункте 5):
цифры "2 536 498" заменить цифрами "-6 673 362";
в подпункте 6):
цифры "-2 536 498" заменить цифрами "6 673 362";
цифры "15 573 610" заменить цифрами "19 710 474";
в пункте 7:
цифры "1 654 100" заменить цифрами "1 652 595";
в пункте 8:
цифры "1 609 337" заменить цифрами "1 709 337";
цифры "2 476 859" заменить цифрами "2 776 859";
цифры "598 367" заменить цифрами "636 266";
цифры "161 918" заменить цифрами "59 683";
цифры "43 329" заменить цифрами "105 564";
цифры "55 432" заменить цифрами "50 917";
в пункте 9:
цифры "5 039 839" заменить цифрами "5 158 618";
в пункте 10:
цифры "100 000" заменить цифрами "92 776";
в пункте 14:
цифры "10 573 610" заменить цифрами "9 853 614";
в пункте 15:
цифры "53 910" заменить цифрами "48 495";
в пункте 17:
цифры "102 271" заменить цифрами "204 542";
в пункте 18:
цифры "4 764 906" заменить цифрами "3 857 699";
в пункте 19:

Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 449 "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 қазандағы № 544 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қарашада № 4782 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және қала әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 449 "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4567 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"225 828 605" деген сандар "226 017 993" деген сандармен ауыстырылсын;
"21 767 747" деген сандар "21 957 135" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"228 165 103" деген сандар "232 491 355" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"2 536 498" деген сандар "- 6 673 362" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"-2 536 498" деген сандар 6 673 362" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 573 610" деген сандар "19 710 474" ауыстырылсын;
7 тармақ:
"1 654 100" деген сандар "1 652 595" ауыстырылсын;
8 тармақ:
"1 609 337" деген сандар "1 709 337" ауыстырылсын;
"2 476 859" деген сандар "2 776 859" ауыстырылсын;
"598 367" деген сандар "636 266" ауыстырылсын;
"161 918" деген сандар "59 683" ауыстырылсын;
"43 329" деген сандар "105 564" ауыстырылсын;
"55 432" деген сандар "50 917" ауыстырылсын;
9 тармақ:
"5 039 839" деген сандар "5 158 618" ауыстырылсын;
10 тармақ:
"100 000" деген сандар "92 776" деген сандармен ауыстырылсын;
14 тармақ:
"10 573 610" деген сандар "9 853 614" деген сандармен ауыстырылсын;
15 тармақ:
"53 910" деген сандар "48 495" деген сандармен ауыстырылсын;
17 тармақ:
"102 271" деген сандар "204 542" деген сандармен ауыстырылсын;
18 тармақ:
"4 764 906" деген сандар "3 857 699" деген сандармен ауыстырылсын;
19 тармақ:

цифры "5 000 000" заменить цифрами "9 856 860";
Дополнить пунктам 34 следующего содержания:
"34. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих объемах:
394 800 тысяч тенге - на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
100 000 тысяч тенге – на приобретение резервуара для обеспечения питьевой водой жителей города Атырау;
2. Приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"5 000 000" деген сандар "9 856 860" деген сандармен ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы 34 тармақпен толықтырылсын;
"34. 2020 жылға қалалық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемдерде:
азаматтардың жекелеген санаттарына тұрғын үй сатып алуға – 394 800 мың теңге;
Атырау қаласының тұрғындарын ауыз сумен қамтамасыз ету үшін резервуар сатып алуға – 100 000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін".
2. Көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2 135 356
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 457 539
01
Социальное обеспечение
698 336
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 082
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 082
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
691 254
010
Государственная адресная социальная помощь
691 254
2
Социальная помощь
2 496 693
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 496 693
004
Программа занятости
790 238
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31 381
007
Оказание жилищной помощи
19 565
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 078
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
807 020
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
82 348
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
105 700
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
562 393
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
87 970
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
262 510
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
70 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
70 000
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
192 510
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 796
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
188 714
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
26 908 580
1
Жилищное хозяйство
21 783 850
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 221 892
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

2 135 356
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 457 539
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
698 336
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 082
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 082
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
691 254
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
691 254
2
Әлеуметтiк көмек
2 496 693
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 496 693
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
790 238
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31 381
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
19 565
009
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 078
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
807 020
013
Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
82 348
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
105 700
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
562 393
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
87 970
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
262 510
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
70 000
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
192 510
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 796
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
188 714
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26 908 580
1
Тұрғын үй шаруашылығы
21 783 850
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
1 221 892
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру