О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2021-2023 годы
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 22 декабря 2020 года № 577. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 декабря 2020 года № 4867
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 9 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьеи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата города об утверждении бюджета сельских округов относящихся к городу Атырау на 2021-2023 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 585 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 087 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 498 тысяч тенге;
2) затраты – 36 585 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 0 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 124 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Атырауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 599 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 599 тысяч тенге;
2) затраты – 61 646 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

2021-2023 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 577 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 4867 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 9 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және қала әкімдігінің 2021-2023 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтердің бюджетін бекіту туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға Ақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 585 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 498 мың теңге;
2) шығындар – 36 585 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 10.12.2021 № 124 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға Атырау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 599 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 599 мың теңге;
2) шығындар – 61 646 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 5047 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета –5047 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –5047 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 124 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Дамбинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 304 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 185 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 73 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 046 тысяч тенге;
2) затраты – 38 717 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 413 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 413 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 413 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 124 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет Еркинкалинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 818 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 818 тысяч тенге;
2) затраты – 50 218 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 400 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 1 400 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 047 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 047 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 047 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 10.12.2021 № 124 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021-2023 жылдарға Дамбы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 185 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 046 мың теңге;
2) шығындар – 38 717 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 413 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 413 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 413 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 10.12.2021 № 124 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021-2023 жылдарға Еркінқала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 818 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 818 мың теңге;
2) шығындар – 50 218 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1400 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

Сноска. Пункт 7 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 124 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, бюджета и аграрного развития (А. Семгалиев).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
10. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда" в сумме – 468 000 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 31 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 17 000 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 12 000 тенге программы Аппарата акима Алмалинского сельского округа 08 1 124 006 015 "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне" перенести на специфику 111 "Оплата труда" в сумме – 468 000 тенге, 121 "Социальный налог" в сумме – 31 000 тенге, 122 "Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования" в сумме – 17 000 тенге", 124 "Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование" в сумме – 12 000 тенге программы 08 1 124 006 011 программы "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне" Аппарата акима Алмалинского сельского округа.

Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 10.12.2021 № 124 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және аграрлық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
9. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
10. Алмалы ауылдық округі әкімі аппараты 08 1 124 006 015 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 468 000 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша – 31 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" ерекшелігі бойынша – 17 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігі бойынша - 12 000 теңге жұмсалған кассалық шығындары 08 1 124 006 011 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы" ерекшелігі бойынша – 468 000 теңге, 121 "Әлеуметтік салық" ерекшелігі бойынша - 31 000 теңге, 122 "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар" ерекшелігі бойынша – 17 000 теңге, 124 "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар" ерекшелігіне – 12 000 теңге жылжытылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 10 в соответствии с решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 13.04.2021 № 53 (вводится в действие с 01.01.2021).
Председатель LXVII сессии Н. Құрман
Секретарь Маслихата
города Атырау
А. Зайдуллин
Приложение 1 к решению Маслихата города Атырау от 22 декабря 2020 года № 577
Бюджет Аксайского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10.12.2021 № 124 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Ескерту. Шешім 10 - тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 13.04.2021 № 53 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
LXVII cессия төрағасы Н. Құрман
Атырау қаласы Мәслихатының хатшысы А. Зайдуллин
Атырау қаласы Мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 577 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Ақсай ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 10.12.2021 № 124 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер