Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жылыойского района
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 14 сентября 2020 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 сентября 2020 года № 4730. Утратило силу постановлением акимата Жылыойского района Атырауской области от 15 июля 2022 года № 180
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жылыойского района Атырауской области от 15.07.2022 № 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Жылыой ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін (К айм) бекіту туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 253 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қыркүйекте № 4730 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 15 шілдедегі № 180 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 15.07.2022 № 180 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17847), приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 января 2016 года "Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13326), акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 529 бабының 6 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17847 болып тіркелген), "Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушысының 2016 жылғы 28 қаңтардағы бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13326 болып тіркелген) сәйкес, Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить коэффициенты зонирования (К зон), учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жылыойского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жылыойского района Рашева Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на провоотношения, возникшие с 1 января 2021 года.
Аким Жылыойского района Х. Жамалов

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жылыой ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері (К айм) бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жылыой ауданы әкімінің орынбасары Ж. Рашевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Жылыой ауданының әкімі Х. Жамалов