О районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 15 декабря 2020 года № 54-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2020 года № 4844
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 11 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2021-2023 годы, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 230 586 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 47 171 742 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72 772 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 235 579 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 750 493 тысяч тенге;
2) затраты – 53 750 291 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 514 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 502 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 988 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -535 219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 535 219 тысяч тенге:
поступление займов – 17 502 тысяч тенге;
погашение займов – 1 988 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 519 705 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 08.12.2021 № 12-3 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить на 2021 год норматив общей суммы поступлений
общегосударственных налогов в бюджет района в следующем объеме:
по корпоративному подоходному налогу- 30%.
3. Предусмотреть на 2021 год объемы бюджетных изъятий из районного бюджета в областной бюджет в сумме 35 073 704 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города, поселка, сельских округов в сумме 481 040 тысяч тенге, в том числе:
городу Кульсары – 233 589 тысяч тенге;
поселку Жана-Каратон – 75 292 тысяч тенге;
Жемскому сельскому округу – 30 013 тысяч тенге;
Косчагильскому сельскому округу – 54 752 тысяч тенге;
Кара-Арнинскому сельскому округу –30 223 тысяч тенге;

2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 54-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4844 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 11 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 53 230 586 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 171 742 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 772 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 235 579 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 750 493 мың теңге;
2) шығындар – 53 750 291 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 15 514 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 17 502 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 988 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -535 219 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 535 219 мың теңге:
қарыздар түсімі – 17 502 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 988 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 519 705 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 08.12.2021 № 12-3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша – 30%;
3. Аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алымдардың 2021 жылға арналған көлемі 35 073 704 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Аудандық бюджеттен қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2021 жылға 481 040 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Құлсары қаласына – 233 589 мың теңге;
Жаңа-Қаратон кентіне – 75 292 мың теңге;
Жем ауылдық округіне – 30 013 мың теңге;
Қосшағыл ауылдық округіне – 54 752 мың теңге;
Қара-Арна ауылдық округіне – 30 223 мың теңге;

Майкумгенскому сельскому округу –30 647 тысяч тенге;
Аккиизтогайскому сельскому округу –26 524 тысяч тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов поселка, сельских округов прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, предусмотрено единовременное подъемное пособие в размере стократного месячного расчетного показателя и бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в размере одной тысячи пятисоткратного месячного расчетного показателя.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 17 502 тысяч тенге местным исполнительным органам на реализацию мер социальной поддержки специалистов и государственных служащих аппаратов акимов поселка, сельских округов.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2021 год в сумме 400 000 тысяч тенге.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
21 474 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
28 849 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
138 067 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
7 146 тысяч тенге – на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
33 884 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений.
9. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих объемах:

Майкөмген ауылдық округіне – 30 647 мың теңге;
Ақкиізтоғай ауылдық округіне – 26 524 мың теңге.
5. 2021 жылға аудандық бюджетте ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, кент, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы көтерме жәрдемақы және бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тұрғын үй сатып алуға немесе салу үшін бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды және кент, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілерін әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 17 502 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер беру көзделгені ескерілсін.
7. 2021 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 400 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесідей көлемдерде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 21 474 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 28 849 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 138 067 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 7 146 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 33 884 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте келесідей көлемдерде:

1 684 365 тысяч тенге – на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
872 967 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах.
10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).

"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 1 684 365 мың теңге;
шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға – 872 967 мың теңге республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.

11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Т. Майлыбаев
Временно исполняющая
обязанности секретаря маслихата
С. Жумагалиева
Приложение 1 к решению Жылыойского районного маслихата от 15 декабря 2020 года № 54-2
Районный бюджет на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 08.12.2021 № 12-3 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма (тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

11. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Т. Майлыбаев
Мәслихат хатшысының уақытша
міндетін атқарушы
С. Жумагалиева
Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 54-2 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға нақтыланған бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 08.12.2021 № 12-3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

935395
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
32962
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
31070
003
Капитальные расходы государственных органов
1892
122
Аппарат акима района (города областного значения)
181375
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
180834
003
Капитальные расходы государственных органов
541
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2006
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
1926
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
80
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
43004
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
43004
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
202043
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
75371
015
Капитальные расходы государственных органов
786
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
125886
467
Отдел строительства района (города областного значения)
237448
040
Развитие объектов государственных органов
237448
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
50215
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
50215
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
122072
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
107086
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
14986
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
64270
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
64270
02
Оборона
19908
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19908
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности

935395
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
32962
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31070
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1892
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
181375
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
180834
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
541
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2006
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1926
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
80
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
43004
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43004
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
202043
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75371
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
786
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
125886
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
237448
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
237448
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
50215
001
Жергілікті деңгейдежер жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50215
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
122072
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107086
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
14986
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
64270
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64270
02
Қорғаныс
19908
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19908
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар

9041
006
9182
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1685
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
666206
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
643851
010
Государственная адресная социальная помощь
16163
004
Программа занятости
233682
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3420
007
Оказание жилищной помощи
93
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2598
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
177215
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31331
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
25979
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
110509
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42861
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
22355
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
720
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
21635
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5161044
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
671412
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
460480
094
Представление жилищных сертификатов как социальная помощь
25990
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6343
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
95737
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
44694
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
38168

9041
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
9182
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1685
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
666206
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
643851
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16163
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
233682
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3420
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
93
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2598
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
177215
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
31331
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
25979
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
110509
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42861
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
22355
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
720
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
21635
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5161044
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
671412
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
460480
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
25990
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6343
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
95737
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
44694
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
38168

2750
007
Оказание жилищной помощи
800
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2500
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90980
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16472
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
18914
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
84915
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33388
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1100
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
256279
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
83896
003
Поддержка культурно- досуговой работы
83896
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10450
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4250
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6200
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
94430
006
Функционирование районных(городских)библиотек
94430
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
3000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
3000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
37341
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12294
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
25047
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
27162
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
27162
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3163
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)

2750
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
800
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2500
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90980
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16472
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
18914
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
84915
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33388
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1100
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
256279
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
83896
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
83896
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10450
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4250
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6200
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
94430
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
94430
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
3000
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
3000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
37341
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12294
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
25047
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
27162
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27162
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3163
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі