О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2020-2022 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2020 года № 55-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 декабря 2020 года № 4852
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении бюджетов на 2020 год города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4575, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "583 394" заменить цифрами "657 252";
цифры "376 103" заменить цифрами "450 570";
в подпункте 2):
цифры "638 235" заменить цифрами "712 093".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "319 119" заменить цифрами "285 762";
цифры "20 482" заменить цифрами "21 446";
цифры "298 517" заменить цифрами "264 235";
в подпункте 2)
цифры "324 131" заменить цифрами "290 774".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "141 345" заменить цифрами "135 244";
цифры "6 931" заменить цифрами "6 662";
цифры "134 276" заменить цифрами "128 495";
в подпункте 2)
цифры "143 466" заменить цифрами "137 365".
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "146 224" заменить цифрами "138 508";
цифры "10 955" заменить цифрами "10 334";
цифры "134 573" заменить цифрами "127 816";
в подпункте 2)
цифры "148 694" заменить цифрами "140 978".
в пункте 5:
в подпункте 1):

Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42-1 "2020-2022 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 55-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 4852 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің 2020 жылғы бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42-1 "2020-2022 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4575 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"583 394" деген сандар "657 252" деген сандармен ауыстырылсын;
"376 103" деген сандар "450 570" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"638 235" деген сандар "712 093" деген сандармен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"319 119" деген сандар "285 762" деген сандармен ауыстырылсын;
"20 482" деген сандар "21 446" деген сандармен ауыстырылсын;
"298 517" деген сандар "264 235" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"324 131" деген сандар "290 774" деген сандармен ауыстырылсын.
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"141 345" деген сандар "135 244" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 931" деген сандар "6 662" деген сандармен ауыстырылсын;
"134 276" деген сандар "128 495" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"143 466" деген сандар "137 365" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"146 224" деген сандар "138 508" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 955" деген сандар "10 334" деген сандармен ауыстырылсын;
"134 573" деген сандар "127 816" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"148 694" деген сандар "140 978" деген сандармен ауыстырылсын.
5 тармақтың:
1) тармақшасында:

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Балжигитов
Временно исполняющая обязанности
секретаря маслихата
С. Жумагалиева
Приложение 1 к решению Жылыойского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 55-2

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы С. Балжигитов
Мәслихат хатшысының уақытша
міндетін атқарушы
С. Жумагалиева
Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 55-2 шешіміне 1-қосымша