О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 407 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 30 марта 2020 года № 430. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 апреля 2020 года № 4633
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджетов сельских округов на 2020-2022 годы, Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Махамбетского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 407 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4574, опубликовано 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "84 049" заменить цифрами "84 498";
цифры "81 824" заменить цифрами "82 273";
в подпункте 2):
цифры "84 049" заменить цифрами "85 659";
в подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "- 1 161";
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "1 161";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "1 161".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "84 386" заменить цифрами "84 846";
цифры "83 227" заменить цифрами "83 687";
в подпункте 2):
цифры "84 386" заменить цифрами "84 846";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "75 918" заменить цифрами "77 279";
цифры "74 718" заменить цифрами "76 079";
в подпункте 2):
цифры "75 918" заменить цифрами "77 279";
в пункте 4:
в подпункте 2):
цифры "88 668" заменить цифрами "110 727";
в подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "- 22 059";
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "22 059";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "22 059".
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "193 119" заменить цифрами "195 159";
цифры "184 862" заменить цифрами "186 902";
в подпункте 2):

Махамбет аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 407 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 430 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 4633 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 407 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4574 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"84 049" сандары "84 498" сандарымен ауыстырылсын;
"81 824" сандары "82 273" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"84 049" сандары "85 659" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) деген жолдағы "0" саны "-1 161" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" саны "1 161" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "1 161" сандарымен ауыстырылсын.
2-тармақта:
1) тармақшада:
"84 386" сандары "84 846" сандарымен ауыстырылсын;
"83 227" сандары "83 687" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"84 386" сандары "84 846" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"75 918" сандары "77 279" сандарымен ауыстырылсын;
"74 718" сандары "76 079" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"75 918" сандары "77 279" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
2) тармақшада:
"88 668" сандары "110 727" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет 6) тармақшада тапшылығы (профициті) деген жолдағы "0" саны "-22 059" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" саны "22 059" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "22 059" сандарымен ауыстырылсын.
5-тармақта:
5-тармақта:
"193 119" сандары "195 159" сандарымен ауыстырылсын;
"184 862" сандары "186 902" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "193 119" заменить цифрами "195 815";
в подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "- 656";
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "656";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "656".
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "73 521" заменить цифрами "93 502";
в строке "неналоговые поступления" цифру "0" заменить цифрами "15 659";
цифры "72 671" заменить цифрами "76 993";
в подпункте 2):
цифры "73 521" заменить цифрами "93 502";
в пункте 7:
в подпункте 2):
цифры "111 299" заменить цифрами "113 612";
в подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "- 2 313";
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "2 313";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "2 313";
в пункте 8:
в подпункте 2):
цифры "738 284" заменить цифрами "745 677";
в подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "- 7 393";
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "7 393";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "7 393";
в пункте 9:
в подпункте 1):
цифры "87 934" заменить цифрами "88 934";
цифры "84 089" заменить цифрами "85 089";
в подпункте 2):
цифры "87 934" заменить цифрами "89 743";
в подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета цифру "0" заменить цифрами "- 809";
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "809";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "809".
2. пункт 11 изложить в новой редакции:
"Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме – 281 160 тысяч тенге, в том числе:
8 914 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения, в том числе:
Баксайскому сельскому округу – 1 708 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 952 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 600 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 4 750 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 904 тысяч тенге.

"193 119" сандары "195 815" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) деген жолдағы "0" саны "- 656" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" саны "656" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "656" сандарымен ауыстырылсын.
6-тармақта:
1) тармақшада:
"73 521" сандары "93 502" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолдағы "0" саны "15 659" сандарымен ауыстырылсын;
"72 671" сандары "76 993" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"73 521" сандары "93 502" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
2) тармақшада:
"111 299" сандары "113 612" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) деген жолдағы "0" саны "-2 313" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" саны "2 313" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "2 313" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
2) тармақшада:
"738 284" сандары "745 677" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) деген жолдағы "0" саны "-7 393" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" саны "7 393" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "7 393" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
1) тармақшада:
"87 934" сандары "88 934" сандарымен ауыстырылсын;
"84 089" сандары "85 089" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"87 934" сандары "89 743" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) деген жолдағы "0" саны "-809" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "0" саны "809" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "809" сандарымен ауыстырылсын.
2. 11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен – 281 160 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 8 914 мың теңге, оның ішінде:
Бақсай ауылдық округінде – 1 708 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 952 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 600 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 4 750 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 904 мың теңге.

164 644 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 7 949 тысяч тенге;
Акжайыксому сельскому округу – 4 080 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 6 060 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 3 880 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 15 635 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 3 845 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 7 000 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 111 670 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 4 525 тысяч тенге.
11 874 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 869 тысяч тенге;
Акжайыксому сельскому округу – 828 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 450 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 775 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 1 700 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 640 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 1 115 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 4 837 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 660 тысяч тенге.
15 249 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 1 909 тысяч тенге;
Акжайыксому сельскому округу – 2 298 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 1 642 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 1 447 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 456 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 022 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 2 468 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 1 046 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 961 тысяч тенге.
70 847 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 3 994 тысяч тенге;
Акжайыксому сельскому округу – 3 009 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 3 009 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 5 684 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 6 215 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 3 145 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 5 639 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 34 459 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 5 693 тысяч тенге.
449 тысяч тенге – на текущее содержание организаций образования Алгинского сельского округа;
2 322 тысяч тенге - на капитальный, средний ремонт автомобильных дорог в населенных пунктах и на разработку проектно-сметной документации Жалгансайского сельского округа;

мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 164 644 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 7 949 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 4 080 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 6 060 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 3 880 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 15 635 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 3 845 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 7 000 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 111 670 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 4 525 мың теңге.
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге –11 874 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 869 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 828 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 450 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 775 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 1 700 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 640 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 1 115 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 4 837 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 660 мың теңге.
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 15 249 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 1 909 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 2 298 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 1 642 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 1 447 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 2 456 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 1 022 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 2 468 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 1 046 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 961 мың теңге.
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 70 847 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 3 994 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 3 009 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 3 009 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 5 684 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 6 215 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 3 145 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 5 639 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 34 459 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 5 693 мың теңге.
Алға ауылдық округінің білім беру ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 449 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінің елді мекендерінде автокөлік жолдарын күрделі, орташа жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 2 322 мың теңге;

4 861 тысяч тенге - на установку и благоустройство памятников в населенных пунктах не вернувшихся с Великой Отечественной войны; в том числе:
Акжайыксому сельскому округу – 460 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 1 361 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 040 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 1 000 тысяч тенге;
2 000 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов Жалгансайского сельского округа.

елді мекендерде Ұлы Отан соғысынан оралмағандарға ескерткіштер орнатуға және абаттандыруға – 4 861 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округінде – 460 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 1 361 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 2 040 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 1 000 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінің елді мекендерінде сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 2 000 мың теңге.

3. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 и 25 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Б. Рахметов).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Ерғалиев
Секретарь маслихата М. Мырзашев

3. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 және 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Рахметов) жүктелсін.
5. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Ерғалиев
Мәслихат хатшысы М. Мырзашев

1458
124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
1458
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1458
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма
(тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств

1458
124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1458
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
1458
15
Трансферттер
124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
III.Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілгенбюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары