О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 283-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 5 июня 2020 года № 311-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июня 2020 года № 4669
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение депутатов районного маслихата об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 283-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4565, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 643 788" заменить цифрами "9 669 960";
цифры "3 366 294" заменить цифрами "3 361 925";
цифры "30 489" заменить цифрами "30 358";
цифры "13 089" заменить цифрами "17 589";
цифры "6 233 916" заменить цифрами "6 260 088".
в подпункте 2):
цифры "12 781 641" заменить цифрами "12 845 263".
в подпункте 5):
цифры "-3 133 733" заменить цифрами "-3 171 183".
в подпункте 6):
цифры "3 133 733" заменить цифрами "3 171 183";
цифры "17 562" заменить цифрами "55 012".
в пункте 7:
цифры "70 845" заменить цифрами "156 799";
цифры "38 742" заменить цифрами "114 869".
в пункте 8:
цифры "462 869" заменить цифрами "433 699";
цифры "1 480 374" заменить цифрами "880 374";
цифры "360 000" заменить цифрами "852 314".
в пункте 10:
цифры "15 282" заменить цифрами "14 031";
цифры "155 604" заменить цифрами "173 512";
цифры "27 488" заменить цифрами "30 397";
цифры "152 229" заменить цифрой "0";
цифры "8 330" заменить цифрой "0";
дополнить строками следующего содержания:

Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 283-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 311-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 4669 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудандық мәслихат депутаттарының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 283-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4565 санымен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"9 643 788" сандар "9 669 960" сандармен ауыстырылсын;
"3 366 294" сандар "3 361 925" сандармен ауыстырылсын;
"30 489" сандар "30 358" сандармен ауыстырылсын;
"13 089" сандар "17 589" сандармен ауыстырылсын;
"6 233 916" сандар "6 260 088" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"12 781 641" сандар "12 845 263" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-3 133 733" сандар "- 3 171 183" сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"3 133 733" сандар "3 171 183" сандармен ауыстырылсын;
"17 562" сандар "55 012" сандармен ауыстырылсын.
7-тармақта:
"70 845" сандар "156 799" сандармен ауыстырылсын;
"38 742" сандар "114 869" сандармен ауыстырылсын.
8-тармақта:
"462 869" сандар "433 699" сандармен ауыстырылсын;
"1 480 374" сандар "880 374" сандармен ауыстырылсын;
"360 000" сандар "852 314" сандармен ауыстырылсын.
10-тармақта:
"15 282" сандар "14 031" сандармен ауыстырылсын;
"155 604" сандар "173 512" сандармен ауыстырылсын;
"27 488" сандар "30 397" сандармен ауыстырылсын;
"152 229" сандар "0" санымен ауыстырылсын;
"8 330" сандар "0" санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"5 198 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;
307 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
4 263 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов."
2. Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.

"елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 5 198 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 307 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 4 263 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.

257 513
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
121 738
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
135 775
02
Финансовая деятельность
3 116
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 116
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
616
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 500
09
Прочие государственные услуги общего характера
309 591
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
111 955
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
27 081
007
Капитальные расходы государственного органа
8 245
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
76 629
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
69 983
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
59 438
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
41 872
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
41 872
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительство района (города областного значения)
34 980
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительство на местном уровне
34 980
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
50 801
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
30 801
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20 000
2
Оборона
12 511
01
Военные нужды
10 511
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 511
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 511
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
2 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

257 513
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
121 738
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
135 775
02
Қаржылық қызмет
3 116
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 116
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
616
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған
байланысты дауларды реттеу
2 500
09
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
309 591
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
111 955
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 081
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 245
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
76 629
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69 983
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 438
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
41 872
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 872
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
34 980
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 980
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
50 801
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 801
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20 000
2
Қорғаныс
12 511
01
Әскери мұқтаждар
10 511
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 511
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 511
02
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды
ұйымдастыру
2 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар