О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 288-VI "Об утверждении бюджета сельских округов Исатайского района на 2020-2022 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 2 октября 2020 года № 333-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 октября 2020 года № 4771. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об утверждении бюджета сельских округов на 2020-2022 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 288-VI "Об утверждении бюджета сельских округов Исатайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4578, опубликовано 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "628 912" заменить цифрами "637 097";
цифры "598 199" заменить цифрами "606 384".
в подпункте 2):
цифры "639 543" заменить цифрами "647 728".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "173 465" заменить цифрами "188 464";
цифры "3 660" заменить цифрами "4 820";
цифры "169 728" заменить цифрами "183 567".
в подпункте 2):
цифры "175 236" заменить цифрами "190 235".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "182 276" заменить цифрами "188 162";
цифры "5 593" заменить цифрами "7 301";
цифры "176 460" заменить цифрами "180 638".
в подпункте 2):
цифры "184 008" заменить цифрами "189 894".
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "193 530" заменить цифрами "209 679";
цифры "13 320" заменить цифрами "13 647";
цифры "22" заменить цифрами "2";
цифры "180 188" заменить цифрами "196 030".
в подпункте 2):
цифры "196 346" заменить цифрами "212 495".
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "101 055" заменить цифрами "99 332";
цифры "99 327" заменить цифрами "97 604".
в подпункте 2):
цифры "101 055" заменить цифрами "99 332".
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "116 926" заменить цифрами "111 202";
цифры "2 919" заменить цифрами "1 321";
цифры "0" заменить цифрами "120";
цифры "114 007" заменить цифрами "109 761".
в подпункте 2):

Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 288-VI "2020-2022 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қазандағы № 333-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қазанда № 4771 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджетін нактылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 288-VI "2020-2022 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4578 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"628 912" сандары "637 097" сандармен ауыстырылсын;
"598 199" сандары "606 384" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"639 543" сандары "647 728" сандармен ауыстырылсын.
2-тармақта:
1) тармақшада:
"173 465" сандары "188 464" сандармен ауыстырылсын;
"3 660" сандары "4 820" сандармен ауыстырылсын;
"169 728" сандары "183 567" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"175 236" сандары "190 235" сандармен ауыстырылсын.
3-тармақта:
1) тармақшада:
"182 276" сандары "188 162" сандармен ауыстырылсын;
"5 593" сандары "7 301" сандармен ауыстырылсын;
"176 460" сандары "180 638" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"184 008" сандары "189 894" сандармен ауыстырылсын.
4-тармақта:
1) тармақшада:
"193 530" сандары "209 679" сандармен ауыстырылсын;
"13 320" сандары "13 647" сандармен ауыстырылсын;
"22" сандары "2" сандармен ауыстырылсын;
"180 188" сандары "196 030" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"196 346" сандары "212 495" сандармен ауыстырылсын.
5-тармақта:
1) тармақшада:
"101 055" сандары "99 332" сандармен ауыстырылсын;
"99 327" сандары "97 604" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"101 055" сандары "99 332" сандармен ауыстырылсын.
6-тармақта:
1) тармақшада:
"116 926" сандары "111 202" сандармен ауыстырылсын;
"2 919" сандары "1 321" сандармен ауыстырылсын;
"0" саны "120" санымен ауыстырылсын;
"114 007" сандары "109 761" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:

цифры "116 926" заменить цифрами "111 202".
в пункте 7:
строку "Утвердить бюджет Забурунского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:" изложить в следующей редакций "Утвердить бюджет Зинеденского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:"
в подпункте 1):
цифры "120 887" заменить цифрами "123 309";
цифры "118 403" заменить цифрами "120 825".
в подпункте 2):
цифры "120 887" заменить цифрами "123 309".
в пункте 8:
слова "Забурунский сельский округ" заменить словами "Зинеденский сельский округ".
в пункте 9:
цифры "173 512" заменить цифрами "164 494";
цифры "30 397" заменить цифрами "39 828".
цифры "0" заменить цифрами "626";

"116 926" сандары "111 202" сандармен ауыстырылсын.
7-тармақта:
"Забурын ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:" деген жол келесі редакцияда мазмұндалсын "Зинеден ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:".
1) тармақшада:
"120 887" сандары "123 309" сандармен ауыстырылсын;
"118 403" сандары "120 825" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"120 887" сандары "123 309" сандармен ауыстырылсын.
8-тармақта:
"Забурын ауылдық округі"деген сөздер "Зинеден ауылдық округі" деген сөздермен ауыстырылсын.
9-тармақта:
"173 512" сандар "164 494" сандармен ауыстырылсын;
"30 397" сандар "39 828" сандармен ауыстырылсын;
"0" саны "626" сандармен ауыстырылсын;

цифры "5 198" заменить цифрами "14 940" ;
цифры "307" заменить цифрой "0";
цифры "4 263" заменить цифрами "33 085".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.

"5 198" сандар "14 940" сандармен ауыстырылсын;
"307" сандар "0" санымен ауыстырылсын;
"4 263" сандар "33 085" сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.