О внесении изменений и дополнения в решение Исатайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 283-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2020 года № 336-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2020 года № 4828. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 283-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4565, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 620 412" заменить цифрами "9 256 183";
цифры "3 364 035" заменить цифрами "2 950 226";
цифры "30 442" заменить цифрами "18 454";
цифры "13 089" заменить цифрами "21 389";
цифры "6 212 846" заменить цифрами "6 266 114".
в подпункте 2):
цифры "12 749 509" заменить цифрами "11 345 732".
в подпункте3):
цифры "-3 548" заменить цифрами "-2 792";
цифры "-12 502" заменить цифрами "12 501";
цифры "16 050" заменить цифрами "15 293".
в подпункте 5):
цифры "-3 125 549" заменить цифрами "-2 086 757".
в подпункте 6):
цифры "3 125 549" заменить цифрами "2 086 757";
цифры "3 086 587" заменить цифрами "2 047 038";
цифры "16 050" заменить цифрами "15 293".
в пункте 2:
строка "по социальному налогу – 50%." изложить в следующей редакции:
"по социальному налогу – 20%.".
в пункте 5:
цифры "69 412" заменить цифрой"0".
в пункте 6:
цифры "12 502" заменить цифрами"12 501".
в пункте 7:
цифры "160 720" заменить цифрами "112 068";
цифры "12 639" заменить цифрами "11 683";
цифры "128 072" заменить цифрами "94 164";
цифры "7 500" заменить цифрой "0";
цифры "26 030" заменить цифрами "25 915";
дополнить строками следующего содержания:
"11 591 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта.".
в пункте 8:

Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 283-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 336-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 желтоқсанда № 4828 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 283-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4565 санымен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкіндежарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"9 620 412" сандар "9 256 183" сандармен ауыстырылсын;
"3 364 035" сандар "2 950 226" сандармен ауыстырылсын;
"30 442" сандар "18 454" сандармен ауыстырылсын;
"13 089" сандар "21 389" сандармен ауыстырылсын;
"6 212 846" сандар "6 266 114" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"12 749 509" сандар "11 345 732" сандармен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"-3 548" сандар "-2 792" сандармен ауыстырылсын;
"-12 502" сандар "12 501" сандармен ауыстырылсын;
"16 050" сандар "15 293" сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-3 125 549" сандар "-2 086 757" сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"3 125 549" сандар "2 086 757" сандармен ауыстырылсын;
"3 086 587" сандар "2 047 038" сандармен ауыстырылсын;
"16 050" сандар "15 293" сандармен ауыстырылсын.
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша – 50%;" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық бойынша – 20%;".
5-тармақта:
"69 412" сандар "0" санымен ауыстырылсын.
6-тармақта:
"12 502" сандар "12 501" сандармен ауыстырылсын.
7-тармақта:
"160 720" сандар "112 068" сандармен ауыстырылсын;
"12 639" сандар "11 683" сандармен ауыстырылсын;
"128 072" сандар "94 164" сандармен ауыстырылсын;
"7 500" сандар "0" санымен ауыстырылсын;
"26 030" сандар "25 915" сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға –11 591мың теңге;".
8-тармақта:

цифры "128 072" заменить цифрами "94 164";
строки "7 500 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;" исключить.
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.

"128 072" сандар "94 164" сандармен ауыстырылсын;
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 7 500 мың теңге;" деген жолдар алынып тасталсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.