О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 288-VI "Об утверждении бюджета сельских округов Исатайского района на 2020-2022 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 15 декабря 2020 года № 353-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2020 года № 4829. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об утверждении бюджета сельских округов на 2020-2022 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 288-VI "Об утверждении бюджета сельских округов Исатайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4578, опубликовано 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "637 097" заменить цифрами "618 254";
цифры "30 513" заменить цифрами "37 532";
цифры "200" заменить цифрами "218";
цифры "606 384" заменить цифрами "580 504".
в подпункте 2):
цифры "647 728" заменить цифрами "628 885".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "188 464" заменить цифрами "180 091";
цифры "4 820" заменить цифрами "7 579";
цифры "77" заменить цифрами "149";
цифры "183 567" заменить цифрами "172 363".
в подпункте 2):
цифры "190 235" заменить цифрами "181 862".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "188 162" заменить цифрами "167 078";
цифры "7 301" заменить цифрами "8 532";
цифры "223" заменить цифрами "151";
цифры "180 638" заменить цифрами "158 395".
в подпункте 2):
цифры "189 894" заменить цифрами "168 810".
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "209 679" заменить цифрами "191 791";
цифры "13 647" заменить цифрами "13 989";
цифру "2" заменить цифрой "1";
цифры "196 030" заменить цифрами "177 801".
в подпункте 2):
цифры "212 495" заменить цифрами "194 607".
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "99 332" заменить цифрами "89 894";
цифры "1 728" заменить цифрами "2 386";
цифры "97 604" заменить цифрами "87 508".
в подпункте 2):

Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 288-VI "2020-2022 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 353-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 желтоқсанда № 4829 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджетін нактылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 288-VI "2020-2022 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4578 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"637 097" сандары "618 254" сандармен ауыстырылсын;
"30 513" сандары "37 532" сандармен ауыстырылсын;
"200" сандары "218" сандармен ауыстырылсын;
"606 384" сандары "580 504" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"647 728" сандары "628 885" сандармен ауыстырылсын.
2-тармақта:
1) тармақшада:
"188 464" сандары "180 091" сандармен ауыстырылсын;
"4 820" сандары "7 579" сандармен ауыстырылсын;
"77" сандары "149" сандармен ауыстырылсын;
"183 567" сандары "172 363" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"190 235" сандары "181 862" сандармен ауыстырылсын.
3-тармақта:
1) тармақшада:
"188 162" сандары "167 078" сандармен ауыстырылсын;
"7 301" сандары "8 532" сандармен ауыстырылсын;
"223" сандары "151" сандармен ауыстырылсын;
"180 638" сандары "158 395" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"189 894" сандары "168 810" сандармен ауыстырылсын.
4-тармақта:
1) тармақшада:
"209 679" сандары "191 791" сандармен ауыстырылсын;
"13 647" сандары "13 989" сандармен ауыстырылсын;
"2" саны "1" санымен ауыстырылсын;
"196 030" сандары "177 801" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"212 495" сандары "194 607" сандармен ауыстырылсын.
5-тармақта:
1) тармақшада:
"99 332" сандары "89 894" сандармен ауыстырылсын;
"1 728" сандары "2 386" сандармен ауыстырылсын;
"97 604" сандары "87 508" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:

цифры "128 072" заменить цифрами "94 164";
строки "7 500 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;" исключить.
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.

"128 072" сандар "94 164" сандармен ауыстырылсын;
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 7 500 мың теңге;" деген жолдар алынып тасталсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.