О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № ХLVIІ-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2020 года № LХI-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2020 года № 4825
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, районной маслихат VI созыва на LХІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № ХLVIІ-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4566, опубликованно 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 670 199" заменить цифрами "8 260 291";
цифры "1 100 412" заменить цифрами "858 116";
цифры "10 090" заменить цифрами "8 090";
цифры "45 660" заменить цифрами "22 860";
цифры "7 514 037" заменить цифрами "7 371 225".
в подпункте 2):
цифры "10 088 625" заменить цифрами "9 518 813".
в подпункте 3):
цифры "1 275 539" заменить цифрами "1 133 514";
цифры "1 297 025" заменить цифрами "1 153 743";
цифры "21 486" заменить цифрами "20 229".
в подпункте 5):
цифры "- 1 421 301" заменить цифрами "- 1 279 276".
в подпункте 6):
цифры "1 421 301" заменить цифрами "1 279 276";
цифры "1 297 025" заменить цифрами "1 153 743";
цифры "21 486" заменить цифрами "20 229".
2) в пункте 2:
цифры "50" заменить цифрами "15".

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № ХLVIІ-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № LХI-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 желтоқсанда № 4825 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат LХІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № ХLVIІ-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4566 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"8 670 199" деген сандар "8 260 291" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 100 412" деген сандар "858 116" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 090" деген сандар "8 090" деген сандармен ауыстырылсын;
"45 660" деген сандар "22 860" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 514 037" деген сандар "7 371 225" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"10 088 625" деген сандар "9 518 813" деген сандармен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"1 275 539" деген сандар "1 133 514" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 297 025" деген сандар "1 153 743" деген сандармен ауыстырылсын;
"21 486" деген сандар "20 229" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"- 1 421 301" деген сандар "- 1 279 276" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"1 421 301" деген сандар "1 279 276" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 297 025" деген сандар "1 153 743" деген сандармен ауыстырылсын;
"21 486" деген сандар "20 229" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 2 - тармақта:
"50" деген сандар "15" деген сандармен ауыстырылсын.

3) в пункте 7:
цифры "59 850" заменить цифрами "1 080".
4) в пункте 9:
цифры "24 361" заменить цифрами "40 983".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).

3) 7 - тармақта:
"59 850" деген сандар "1 080" деген сандармен ауыстырылсын.
4) 9 - тармақта:
"24 361" деген сандар "40 983" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.