О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № ХLVIІ-4 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2020-2022 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20 декабря 2020 года № LХІI-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 декабря 2020 года № 4833
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2020-2022 годы, районной маслихат VI созыва на LХII сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № ХLVIІ-4 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4573, опубликованно 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "398 298" заменить цифрами "376 277";
цифры "10 499" заменить цифрами "10 535";
цифры "38" заменить цифрой "2";
цифры "387 761" заменить цифрами "365 740";
в подпункте 2):
цифры "452 179" заменить цифрами "430 158";
2) в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "112 252" заменить цифрами "108 280";
цифры "110 334" заменить цифрами "106 362";
в подпункте 2):
цифры "313 068" заменить цифрами "309 096";
3) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "105 629" заменить цифрами "102 450";
цифры "1 756" заменить цифрами "1 804";
цифры "63" заменить цифрой "0";
цифры "103 810" заменить цифрами "100 646";
в подпункте 2):
цифры "107 023" заменить цифрами "103 844".
4) в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "264 081" заменить цифрами "263 467";
цифры "9 160" заменить цифрами "9 217";
цифры "342" заменить цифрами "285";
цифры "254 579" заменить цифрами "253 965";
в подпункте 2):
цифры "265 450" заменить цифрами "264 836".

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № ХLVII-4 "2020-2022 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № LХІI-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 желтоқсанда № 4833 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат LХII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № ХLVII-4 "2020-2022 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4573 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"398 298" деген сандар "376 277" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 499" деген сандар "10 535" деген сандармен ауыстырылсын;
"38" деген сандар "2" деген санмен ауыстырылсын;
"387 761" деген сандар "365 740" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"452 179" деген сандар "430 158" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"112 252" деген сандар "108 280" деген сандармен ауыстырылсын;
"110 334" деген сандар "106 362" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"313 068" деген сандар "309 096" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"105 629" деген сандар "102 450" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 756" деген сандар "1 804" деген сандармен ауыстырылсын;
"63" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"103 810" деген сандар "100 646" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"107 023" деген сандар "103 844" деген сандармен ауыстырылсын.
4) 4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"264 081" деген сандар "263 467" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 160" деген сандар "9 217" деген сандармен ауыстырылсын;
"342" деген сандар "285" деген сандармен ауыстырылсын;
"254 579" деген сандар "253 965" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"265 450" деген сандар "264 836" деген сандармен ауыстырылсын.