Об утрате силы решения акима Жангельдинского сельского округа от 30 июня 2020 года № 13 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 15 октября 2020 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 октября 2020 года № 4770
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Кзылкогинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 30 сентября 2020 года № 11-10/224 аким Жангельдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жангельдинского сельского округа от 30 июня 2020 года № 13 "Об установлении ограничетельных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4687, опубликовано 7 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Жангелдинского
сельского округа
А. Багдаров

Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 маусымдағы № 13 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 15 қазандағы № 28 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қазанда № 4770 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 11-10/224 ұсынысы негізінде Жангелдин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 маусымдағы № 13 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4687 болып тіркелген, 2020 жылы 7 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылсын деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин ауылдық округінің әкімі А. Багдаров