О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2020-2022 годы
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 16 января 2019 года № 354-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 января 2020 года № 4580
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 16 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проекты бюджетов сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2020-2022 годы, на внеочередной XLVI сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 924 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 896 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 136 028 тысяч тенге;
2) затраты – 140 713 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 789 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 789 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 30.06.2020 № 388-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 30.06.2020 № 416-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 11.12.2020 № 442-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Предусмотреть на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет, в сумме – 110 999 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 419 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 170 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 134 249 тысяч тенге;

2020-2022 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 354-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қаңтарда № 4580 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 16 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2020-2022 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерінің жобаларын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс XLVI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 139 924 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 896 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 136 028 мың теңге;
2) шығындар – 140 713 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 789 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 789 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 30.06.2020 № 388-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 28.10.2020 № 416-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 11.12.2020 № 442-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
2. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 110 999 мың теңге көлемінде субвенция көзделгені ескерілсін.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 139 419 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 170 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 134 249 мың теңге;

2) затраты – 140 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 259 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 259 тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 30.06.2020 № 388-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 30.06.2020 № 416-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 11.12.2020 № 442-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Предусмотреть на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет, в сумме – 76 314 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Коктогайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 845 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 618 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 96 227 тысяч тенге;
2) затраты – 102 173 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 328 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 328 тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 30.06.2020 № 388-VI (вводится в действие с 01.01.2020), от 30.06.2020 № 416-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 11.12.2020 № 442-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Предусмотреть на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет, в сумме – 76 856 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 131 473 тысяч тенге, в том числе:

2) шығындар – 140 678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 259 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 259 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 30.06.2020 № 388-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 28.10.2020 № 416-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 11.12.2020 № 442-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
4. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 76 314 мың теңге көлемінде субвенция көзделгені ескерілсін.
5. 2020-2022 жылдарға арналған Көктоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 100 845 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 618 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 96 227 мың теңге;
2) шығындар – 102 173 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 328 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 328 теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 30.06.2020 № 388-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 28.10.2020 № 416-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 11.12.2020 № 442-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
6. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 76 856 мың теңге көлемінде субвенция көзделгені ескерілсін.
7. 2020-2022 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 131 473 мың теңге, оның ішінде:

14. Предусмотреть на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет, в сумме – 100 480 тысяч тенге.
15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Амантурлин
Секретарь маслихата Б. Сапаров

14. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 100 480 мың теңге көлемінде субвенция көзделгені ескерілсін.
15. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.
16. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Ж. Амантурлин
Мәслихат хатшысы Б. Сапаров