О внесении изменений в решение районного маслихата от 16 января 2020 года № 354-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2020-2022 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 30 июня 2020 года № 388-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 июля 2020 года № 4693
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение Индерского районного акимата об уточнении бюджета сельских округов и поселка Индербор на 2020-2022 годы, на внеочередной LI сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 16 января 2020 года № 354-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4580, опубликовано 27 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "125 100" заменить цифрами "137 046";
цифры "120 290" заменить цифрами "132 236";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "125 100" заменить цифрами "137 835";
в подпункте 6) пункта 1:
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "789";
в строке 3:
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить
цифрами "789";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "86 847" заменить цифрами "116 628";
цифры "80 868" заменить цифрами "110 649";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "86 847" заменить цифрами "117 887";
в подпункте 6) пункта 3:
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "1 259";
в строке 3:
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "1 259";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "89 583" заменить цифрами "102 543";
цифры "83 143" заменить цифрами "96 103";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "89 583" заменить цифрами "103 871";

Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 354-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 388-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 шілдеде № 4693 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс LI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 354-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4580 санымен тіркелген, 2020 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"125 100" деген сандар "137 046" деген сандармен ауыстырылсын;
"120 290" деген сандар "132 236" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"125 100" деген сандар "137 835" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру" (профицитін пайдалану) жолындағы "0" деген сан "789" деген сандармен ауыстырылсын;
3-ші жолдағы:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" "0" деген сан "789" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"86 847" деген сандар "116 628" деген сандармен ауыстырылсын;
"80 868" деген сандар "110 649" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"86 847" деген сандар "117 887" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру" (профицитін пайдалану) жолындағы "0" деген сан "1 259" деген сандармен ауыстырылсын;
3-ші жолдағы:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" "0" деген сан "1 259" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"89 583" деген сандар "102 543" деген сандармен ауыстырылсын;
"83 143" деген сандар "96 103" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"89 583" деген сандар "103 871" деген сандармен ауыстырылсын;

"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "7 594";
в подпункте 1) пункта 13:
цифры "108 833" заменить цифрами "118 279";
цифры "107 114" заменить цифрами "116 181";
в подпункте 2) пункта 13:
цифры "108 833" заменить цифрами "118 279".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).

"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" "0" деген сан "7 594" деген сандармен ауыстырылсын;
13-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"108 833" деген сандар "118 279" деген сандармен ауыстырылсын;
"107 114" деген сандар "116 181" деген сандармен ауыстырылсын;
13-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"108 833" деген сандар "118 279" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.