О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 348-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 7 декабря 2020 года № 437-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 декабря 2020 года № 4810
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, на внеочередной LVI сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 348-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4576, опубликовано 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "14 404 279" заменить цифрами "14 460 072";
цифры "800 168" заменить цифрами "1 019 677";
цифры "19 000" заменить цифрами "18 655";
цифры "13 554 817" заменить цифрами "13 391 446";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "18 339 341" заменить цифрами "18 395 134".
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "3 963 135" заменить цифрами "3 950 634".
в подпункте 6) пункта 1:
цифры "- 3 963 135" заменить цифрами " - 3 950 634".
цифры "3 934 660" заменить цифрами "3 922 159";
в пункте 5:

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 348-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 желтоқсандағы № 437-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 желтоқсанда № 4810 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс LVI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 348-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4576 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"14 404 279" деген сандар "14 460 072" деген сандармен ауыстырылсын;
"800 168" деген сандар "1 019 677" деген сандармен ауыстырылсын;
"19 000" деген сандар "18 655" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 554 817" деген сандар "13 391 446" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"18 339 341" деген сандар "18 395 134" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"3 963 135" деген сандар "3 950 634" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"-3 963 135" деген сандар "- 3 950 634" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 934 660" деген сандар "3 922 159" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтағы:

цифры "29 147" заменить цифрами "20 032".
в пункте 6:
цифры "50 004" заменить цифрами "37 503".
в пункте 7:
цифры "8 007 001" заменить цифрами "7 831 129".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).

"29 147" деген сандар "20 032" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақтағы:
"50 004" деген сандар "37 503" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтағы:
"8 007 001" деген сандар "7 831 129" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.

181 871
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
21 573
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
21 373
003
Капитальные расходы государственного органа
200
122
Аппарат акима района (города областного значения)
160 298
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
125 640
003
Капитальные расходы государственного органа
34 658
2
Финансовая деятельность
998
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
998
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
808
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
190
9
Прочие государственные услуги общего характера
442 421
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
227 096
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
47 261
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
179 835
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1
040
Развитие объектов государственных органов
1
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30 057
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне(города областного значения)
30 057
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
127 596
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
76 693
013
Капитальные расходы государственного органа
300
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
50 603
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
15 906
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
15 906
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
41 765
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
34 085
003
Капитальные расходы государственного органа
90
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам

181 871
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
21 573
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 373
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
160 298
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
125 640
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
34 658
2
Қаржылық қызмет
998
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
998
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
808
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
190
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
442 421
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
227 096
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 261
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
179 835
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
1
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30 057
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 057
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
127 596
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 693
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
50 603
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
15 906
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 906
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
41 765
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 085
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
90
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

273 502
010
Государственная адресная социальная помощь
273 502
2
Социальная помощь
385 957
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
385 957
004
Программа занятости
232 176
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 420
007
Оказание жилищной помощи
685
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
685
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59 811
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
18 635
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32 593
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35 952
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
374 665
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
360 779
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
358 069
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
2 710
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
13 886
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 850
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 036
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 195 250
1
Жилищное хозяйство
2 776 853
467
Отдел строительстварайона (города областного значения)
2 766 654
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 127 540
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 639 114
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 199
009
Изъятие земельных участков для государственных нужд
10 199
2
Коммунальное хозяйство
418 397
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

273 502
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
273 502
2
Әлеуметтiк көмек
385 957
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
385 957
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
232 176
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 420
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
685
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
685
011
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59 811
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
18 635
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
32 593
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35 952
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
374 665
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
360 779
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
358 069
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
2 710
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
13 886
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 850
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
11 036
7
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
3 195 250
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 776 853
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 766 654
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 127 540
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 639 114
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 199
009
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
10 199
2
Коммуналдық шаруашылық
418 397
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі