О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 343-VI "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2020-2022 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2020 года № 444-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 декабря 2020 года № 4853
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджетов поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2020-2022 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 343-VІ "О бюджетах поселков Макат, Доссор и сельского округа Байгетобе на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4577, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "507 953" заменить цифрами "490 518";
цифры "486 446" заменить цифрами "463 253".
в подпункте 2):
цифры "507 953" заменить цифрами "490 518".
2) в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "424 114" заменить цифрами "428 016";
цифры "398 304" заменить цифрами "397 231".
в подпункте 2):
цифры "424 114" заменить цифрами "428 016".
3) в пункте 3:
в подпункте 1):

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 343-VI "2020-2022 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 444-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 4853 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 343-VI "2020-2022 жылдарға арналған Мақат, Доссор кенттерінің және Бәйгетөбе ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4577 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"507 953" сандары "490 518" сандарымен ауыстырылсын;
"486 446" сандары "463 253" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"507 953" сандары "490 518" сандарымен ауыстырылсын.
2) 2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"424 114" сандары "428 016" сандарымен ауыстырылсын;
"398 304" сандары "397 231" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"424 114" сандары "428 016" сандарымен ауыстырылсын.
3) 3 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры "35 860" заменить цифрами "35 686";
цифры "35 247" заменить цифрами "35 073".
в подпункте 2):
цифры "35 860" заменить цифрами "35 686".
2. Приложения 1, 4, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (А. Кабдолов).

"35 860" сандары "35 686" сандарымен ауыстырылсын;
"35 247" сандары "35 073" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"35 860" сандары "35 686" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.