Об установлении границ некоторых населенных пунктов Курмангазинского района
Cовместное постановление Курмангазинского районного акимата Атырауской области от 18 марта 2020 года № 84 и решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 18 марта 2020 года № 496-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 марта 2020 года № 4624
В соответствии с подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Курмангазинский районный маслихат на очередной LІV сессии РЕШИЛИ:
1. Установить границы некоторых населенных пунктов Курмангазинского района:
1) границы села Каспий общей плошадью 50,63 гектар и протяженностью 5 507,3 метра согласно приложению 1;
2) границы села Шестой общей площадью 58,83 гектар и протяженностью 4 944,3 метра cогласно приложению 2;
3) границы села Жасарал общей площадью 41,635 гектар и протяженностью 3 472,6 метра согласно приложению 3;
4) границы села Жана ауыл общей площадью 91,254 гектар и протяженностью 4 258 метра cогласно приложению 4;
5) границы села Арна общей площадью 87,5 гектар и протяженностью 5 100,6 метра cогласно приложению 5;
6) границы села Даулет общей площадью 24,65 гектар и протяженностью 2 288,4 метра согласно приложению 6;
7) границы села Кумаргали общей площадью 29,52 гектар и протяженностью 2 494,5 метра согласно приложению 7;
8) границы села Жалгызапан общей площадью 99,1 гектар и протяженностью 4 028,8 метра согласно приложению 8;
9) границы села Батырбек общей площадью 57,72 гектар и протяженностью 4 247,2 метра согласно приложению 9;
10) границы населенного пункта Дина Нурпеисова общей площадью 56,418 гектар и протяженностью 4 625,9 метра согласно приложению 10;
11) границы села Кадырка общей площадью 200,687 гектар и протяженностью 8 204,1 метра согласно приложению 11;
12) границы села Кошалак общей площадью 38,02 гектар и протяженностью 2 860,6 метра согласно приложению 12;
13) границы села Амангелди общей площадью 44,31 гектар и протяженностью 2 974,9 метра согласно приложению 13;
14) границы села Коныртерек общей площадью 92,347 гектар и протяженностью 5 244 метра согласно приложению 14;
15) границы села Акколь общей площадью 2221,96 гектар и протяженностью 20 126,5 метра согласно приложению 15;

Құрманғазы ауданының кейбір елді мекендерінің шекараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 18 наурыздағы № 84 қаулысы және Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 496-VI бірлескен шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 4624 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Құрманғазы аудандық мәслихаты кезекті LІV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Құрманғазы ауданының кейбір елді мекендерінің шекаралары белгіленсін:
1) жалпы аумағы 50,63 гектар және ұзындығы 5 507,3 метр болатын Каспий ауылының шекаралары 1 қосымшаға сәйкес;
2) жалпы аумағы 58,83 гектар және ұзындығы 4 944,3 метр болатын Алтыншы ауылының шекаралары 2 қосымшаға сәйкес;
3) жалпы аумағы 41,635 гектар және ұзындығы 3 472,6 метр болатын Жасарал ауылының шекаралары 3 қосымшаға сәйкес;
4) жалпы аумағы 91,254 гектар және ұзындығы 4 258 метр болатын Жаңа ауыл ауылының шекаралары 4 қосымшаға сәйкес;
5) жалпы аумағы 87,5 гектар және ұзындығы 5 100,6 метр болатын Арна ауылының шекаралары 5 қосымшаға сәйкес;
6) жалпы аумағы 24,65 гектар және ұзындығы 2 288,4 метр болатын Даулет ауылының шекаралары 6 қосымшаға сәйкес;
7) жалпы аумағы 29,52 гектар және ұзындығы 2 494,5 метр болатын Құмарғали ауылының шекаралары 7 қосымшаға сәйкес;
8) жалпы аумағы 99,1 гектар және ұзындығы 4 028,8 метр болатын Жалғызапан ауылының шекаралары 8 қосымшаға сәйкес;
9) жалпы аумағы 57,72 гектар және ұзындығы 4 247,2 метр болатын Батырбек ауылының шекаралары 9 қосымшалары сәйкес;
10) жалпы аумағы 56,418 гектар және ұзындығы 4 625,9 метр болатын Дина Нұрпейісова елді мекенінің шекаралары 10 қосымшаға сәйкес;
11) жалпы аумағы 200,687 гектар және ұзындығы 8 204,1 метр болатын Кадырка ауылының шекаралары 11 қосымшаға сәйкес;
12) жалпы аумағы 38,02 гектар және ұзындығы 2 860,6 метр болатын Қошалақ ауылының шекаралары 12 қосымшаға сәйкес;
13) жалпы аумағы 44,31 гектар және ұзындығы 2 974,9 метр болатын Амангелді ауылының шекаралары 13 қосымшаға сәйкес;
14) жалпы аумағы 92,347 гектар және ұзындығы 5 244 метр болатын Қоңыртерек ауылының шекаралары 14 қосымшаға сәйкес;
15) жалпы аумағы 2221,96 гектар және ұзындығы 20 126,5 метр болатын Ақкөл ауылының шекаралары 15 қосымшаға сәйкес;

16) границы села Балыкшы общей площадью 804,763 гектар и протяженностью 14 297 метра согласно приложению 16;
17) границы села Иманов общей площадью 66,8 гектар и протяженностью 4 358,2 метра согласно приложению 17;
18) границы села Кокарна общей площадью 46,276 гектар и протяженностью 3 769,7 метра согласно приложению 18;
19) границы станции Афанасьев общей площадью 51,4 гектар и протяженностью 3 460,7 метра согласно приложению 19;
20) границы села Жамбыл общей площадью 95,94 гектар и протяженностью 3 742,6 метра согласно приложению 20;
21) границы села Уштаган общей площадью 91,4 гектар и протяженностью 5 412,4 метра согласно приложению 21.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Курмангазинского района (Ж.Бектемиров) и на постоянную комиссию Курмангазинского районного маслихата по вопросам социальной сферы, молодежной политики, законодательства и права (председатель М. Куаншалиев).
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района К. Нуртаев
Председатель сессии Р. Султанияев
Секретарь маслихата Б. Жугинисов
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 1 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Каспий
Общая площадь границы села Каспий – 50,63 гектар
Протяженность границы – 5 507,3 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 2 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Шестой
Общая площадь границы села Шестой – 58,83 гектар
Протяженность границы – 4 944,3 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 3 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Жасарал
Общая площадь границы села Жасарал – 41,635 гектар
Протяженность границы – 3 472,6 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 4 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Жана ауыл

16) жалпы аумағы 804,763 гектар және ұзындығы 14 297 метр болатын Балықшы ауылының шекаралары 16 қосымшаға сәйкес;
17) жалпы аумағы 66,8 гектар және ұзындығы 4 358,2 метр болатын Иманов ауылының шекаралары 17 қосымшаға сәйкес;
18) жалпы аумағы 46,276 гектар және ұзындығы 3 769,7 метр болатын Көкарна ауылының шекаралары 18 қосымшаға сәйкес;
19) жалпы аумағы 51,4 гектар және ұзындығы 3 460,7 метр болатын Афанасьев бекетінің шекаралары 19 қосымшаға сәйкес;
20) жалпы аумағы 95,94 гектар және ұзындығы 3 742,6 метр болатын Жамбыл ауылының шекаралары 20 қосымшаға сәйкес;
21) жалпы аумағы 91,4 гектар және ұзындығы 5 412,4 метр болатын Үштаған ауылының шекаралары 21 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын қадағалау Құрманғазы ауданы әкімінің орынбасарына (Ж.Бектемиров) және Құрманғазы аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала, жастар саясаты, заңдылық және құқықтық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы М. Қуаншалиев) жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Нуртаев
Сессия төрағасы Р. Султанияев
Мәслихат хатшысы Б. Жугинисов
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 1 қосымша
Каспий ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Каспий ауылы шекараларының жалпы аумағы -50,63 гектар
Шекараларының ұзындығы – 5 507,3 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 2 қосымша
Алтыншы ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Алтыншы ауылы шекараларының жалпы аумағы -58,83 гектар
Шекараларының ұзындығы – 4 944,3 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 3 қосымша
Жасарал ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Жасарал ауылы шекараларының жалпы аумағы -41,635 гектар
Шекараларының ұзындығы – 3 472,6 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 4 қосымша
Жаңа ауыл ауылының әкімшілік шекараларының жоспары

Общая площадь границы села Жана ауыл – 91,254 гектар
Протяженность границы – 4 258 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 5 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Арна
Общая площадь границы села Арна- 87,5 гектар
Протяженность границы – 5 100,6 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 6 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Даулет
Общая площадь границы села Даулет – 24,65 гектар
Протяженность границы – 2 288,4 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 7 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Кумаргали
Общая площадь границы села Кумаргали - 29,52 гектар
Протяженность границы – 2 494,5 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 8 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Жалгызапан
Общая площадь границы села Жалгызапан - 99,1 гектар
Протяженность границы – 4 028,8 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 9 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Батырбек
Общая площадь границы села Батырбек – 57,72 гектар
Протяженность границы – 4 247,2 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 10 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы населенного пункта Дина Нурпейсова
Общая площадь границы населенного пункта Дина Нурпейсова – 56,418 гектар
Протяженность границы – 4 625,9 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 11 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Кадырка
Общая площадь границы села Кадырка – 200,687 гектар

Жаңа ауыл ауылы шекараларының жалпы аумағы -91,254 гектар
Шекараларының ұзындығы – 4 258 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 5 қосымша
Арна ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Арна ауылы шекараларының жалпы аумағы -87,5 гектар
Шекараларының ұзындығы – 5 100,6 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 6 қосымша
Даулет ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Даулет ауылы шекараларының жалпы аумағы -24,65 гектар
Шекараларының ұзындығы – 2 288,4 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 7 қосымша
Құмарғали ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Құмарғали ауылы шекараларының жалпы аумағы -29,52 гектар
Шекараларының ұзындығы – 2 494,5 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 8 қосымша
Жалғызапан ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Жалғызапан ауылы шекараларының жалпы аумағы -99,1 гектар
Шекараларының ұзындығы – 4 028,8 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 9 қосымша
Батырбек ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Батырбек ауылы шекараларының жалпы аумағы -57,72 гектар
Шекараларының ұзындығы – 4 247,2 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 10 қосымша
Дина Нұрпейісова елді мекенінің әкімшілік шекараларының жоспары
Дина Нұрпейісова елді мекені шекараларының жалпы аумағы -56,418 гектар
Шекараларының ұзындығы – 4 625,9 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 11 қосымша
Кадырка ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Кадырка ауылы шекараларының жалпы аумағы -200,687 гектар

Протяженность границы – 8 204,1 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 12 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Кошалак
Общая площадь границы села Кошалак – 38,02 гектар
Протяженность границы – 2 860,6 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 13 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Амангелди
Общая площадь границы села Амангелди – 44,31 гектар
Протяженность границы – 2 974,9 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 14 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Коныртерек
Общая площадь границы села Коныртерек – 92,347 гектар
Протяженность границы – 5 244 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 15 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Акколь
Общая площадь границы села Акколь – 2221,96 гектар
Протяженность границы – 20 126,5 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI риложение 16 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Балыкшы
Общая площадь границы села Балыкшы – 804,763 гектар
Протяженность границы – 14 297 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 17 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Иманов
Общая площадь границы села Иманов – 66,8 гектар
Протяженность границы – 4 358,2 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 18 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Кокарна
Общая площадь границы села Кокарна- 46,276 гектар
Протяженность границы – 3 769,7 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 19 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы станции Афанасьев

Шекараларының ұзындығы – 8 204,1 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 12 қосымша
Қошалақ ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Қошалақ ауылы шекараларының жалпы аумағы -38,02 гектар
Шекараларының ұзындығы – 2 860,6 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 13 қосымша
Амангелді ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Амангелді ауылы шекараларының жалпы аумағы -44,31гектар
Шекараларының ұзындығы – 2 974,9 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 14 қосымша
Қоңыртерек ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Қоңыртерек ауылы шекараларының жалпы аумағы -92,347 гектар
Шекараларының ұзындығы – 5 244 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 15 қосымша
Ақкөл ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Ақкөл ауылы шекараларының жалпы аумағы -2221,96 гектар
Шекараларының ұзындығы – 20 126,5 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 16 қосымша
Балықшы ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Балықшы ауылы шекараларының жалпы аумағы -804,763 гектар
Шекараларының ұзындығы – 14 297 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 17 қосымша
Иманов ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Иманов ауылы шекараларының жалпы аумағы -66,8 гектар
Шекараларының ұзындығы – 4 358,2 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 18 қосымша
Көкарна ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Көкарна ауылы шекараларының жалпы аумағы -46,276 гектар
Шекараларының ұзындығы – 3 769,7 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 19 қосымша
Афанасьев бекетінің әкімшілік шекараларының жоспары

Общая площадь границы станции Афанасьев - 51,4 гектар
Протяженность границы – 3 460,7 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 20 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Жамбыл
Общая площадь границы села Жамбыл – 95,94 гектар
Протяженность границы – 3 742,6 метр
Акимат Курмангазинского района от 18 марта 2020 года № 84 и Курмангазинского районного маслихата от 18 марта 2020 года № 496-VI Приложение 21 к совместному постановлению районного акимата и решению районного маслихата
План административной границы села Уштаган
Общая площадь границы села Уштаган – 91,4 гектар
Протяженность границы – 5 412,4 метр

Афанасьев бекеті шекараларының жалпы аумағы -51,4 гектар
Шекараларының ұзындығы – 3 460,7 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 20 қосымша
Жамбыл ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Жамбыл ауылы шекараларының жалпы аумағы -95,94 гектар
Шекараларының ұзындығы – 3 742,6 метр
Құрманғазы ауданының әкімдігі 2020 жылғы 18 наурызы № 84 мен Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурызы № 496-VI Бірлескен аудандық әкімдіктің қаулысы мен аудандық мәслихаттың шешіміне 21 қосымша
Үштаған ауылының әкімшілік шекараларының жоспары
Үштаған ауылы шекараларының жалпы аумағы -91,4 гектар
Шекараларының ұзындығы – 5 412,4 метр