О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 473-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 3 апреля 2020 года № 506-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 апреля 2020 года № 4630
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 473-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4569, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "14 514 458" заменить цифрами "15 035 318";
цифры "11 649 388" заменить цифрами "12 170 231";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "14 514 458" заменить цифрами "15 156 117";
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 16 902 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35 789 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 887 тысяч тенге;"
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-35 789" заменить цифрами "-137 701";
подпункт 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137 701 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 131 164 тысяч тенге;
погашение займов – 18 887 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 25 424 тысяч тенге."
пункт 4 исключить;
в пункте 8:
цифры "59 341" заменить цифрами "44 064";
в пункте 9:
цифры "855 000" заменить цифрами "1 030 106";
цифры "130 152" заменить цифрами "205 495";
дополнить строками следующего содержания:
"69 035 тысяч тенге на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений".
в пункте 10:
исключить строки:
"9 947 тысяч тенге на проведение мероприятий идентификации животных;
75 583 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий".
в пункте 13:
дополнить строками следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 473-VІ "2020-2022 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 506-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 сәуірде № 4630 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 473-VІ "2020-2022 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4569 санымен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"14 514 458" сандары "15 035 318" сандарымен ауыстырылсын;
"11 649 388" сандары "12 170 231" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"14 514 458" сандары "15 156 117" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"таза бюджеттік несиелендіру – 16 902 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 35 789 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 18 887 мың теңге;"
1-тармақтың 5) тармақшасында:
"-35 789" сандары "-137 701" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 137 701 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 131 164 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 887 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 25 424 мың теңге."
4-тармақ алынып тасталсын;
8-тармақта:
"59 341" сандары "44 064" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"855 000" сандары "1 030 106" сандарымен ауыстырылсын;
"130 152" сандары "205 495" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге 69 035 мың теңге".
10-тармақта:
жолдар алынып тасталсын:
"жануарларды сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізуге 9 947 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 75 583 мың теңге".
13-тармақта:
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"20 774 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования".
дополнить пунктами 17-18 следующего содержания:
"17. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступления займов от выпуска государственных ценных бумаг в сумме 95 375 тысяч тенге для финансирования проектов в рамках "Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";

"бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және қайта құруға 20 774 мың теңге".
келесі мазмұндағы 17-18 тармақтармен толықтырылсын:
"17. Аудандық бюджетте "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы" шеңберінде объектілерді қаржыландыру үшін 2020 жылы мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару арқылы 95 375 мың теңге сомасында қарыздардың түсімдері ескерілсін.

18. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено 18 904 тысяч тенге для погашения и обслуживания долга местных исполнительных органов".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.

18. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың қарызын өтеу және борышына қызмет көрсету үшін 18 904 мың теңге көзделгені ескерілсін."
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.