О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 473-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 11 декабря 2020 года № 575-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 декабря 2020 года № 4831
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 473-VІ "Об утверждении районного бюджета на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4569, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "16 585 651" заменить цифрами "16 412 601";
цифры "2 756 371" заменить цифрами "2 734 693";
цифры "24 293" заменить цифрами "29 393";
цифры "22 372" заменить цифрами "25 788";
цифры "13 782 615" заменить цифрами "13 622 727";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "16 693 304" заменить цифрами "16 520 254";
в подпункте 3) пункта 1:
цифры "15 994" заменить цифрами "15 135";
цифры "34 881" заменить цифрами "34 928";
цифры "18 887" заменить цифрами "19 793";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-123 647" заменить цифрами "-122 788";
в подпункте 6) пункта 1:
цифры "123 647" заменить цифрами "122 788";
цифры "117 110" заменить цифрами "117 157";
цифры "18 887" заменить цифрами "19 793";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Установить на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 1 616 832 тысяч тенге, в том числе:
сельскому округу Құрманғазы 410 130 тысяч тенге;
Макашскому сельскому округу 89 541 тысяч тенге;
Аккольскому сельскому округу 43 152 тысяч тенге;
Енбекшинскому сельскому округу 75 150 тысяч тенге;
Нуржаускому сельскому округу 81 763 тысяч тенге;
Азгирскому сельскому округу 59 404 тысяч тенге;
Дынгызылскому сельскому округу 61 097 тысяч тенге;
сельскому округу Жаңаталап 89 481 тысяч тенге;
Суюндукскому сельскому округу 93 288 тысяч тенге;
Бирликскому сельскому округу 47 371 тысяч тенге;
Кудряшовскому сельскому округу 66 133 тысяч тенге;

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 473-VІ "2020-2022 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 575-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 желтоқсанда № 4831 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 473-VІ "2020-2022 жылдарға арналған ауданның бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4569 санымен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"16 585 651" сандары "16 412 601" сандарымен ауыстырылсын;
"2 756 371" сандары "2 734 693" сандарымен ауыстырылсын;
"24 293" сандары "29 393" сандарымен ауыстырылсын;
"22 372" сандары "25 788" сандарымен ауыстырылсын;
"13 782 615" сандары "13 622 727" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"16 693 304" сандары "16 520 254" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасында:
"15 994" сандары "15 135" сандарымен ауыстырылсын;
"34 881" сандары "34 928" сандарымен ауыстырылсын;
"18 887" сандары "19 793" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасында:
"-123 647" сандары "-122 788" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасында:
"123 647" сандары "122 788" сандарымен ауыстырылсын;
"117 110" сандары "117 157" сандарымен ауыстырылсын;
"18 887" сандары "19 793" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2020 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 1 616 832 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Құрманғазы ауылдық округіне 410 130 мың теңге;
Мақаш ауылдық округіне 89 541 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округіне 43 152 мың теңге;
Еңбекші ауылдық округіне 75 150 мың теңге;
Нұржау ауылдық округіне 81 763 мың теңге;
Азғыр ауылдық округіне 59 404 мың теңге;
Дыңғызыл ауылдық округіне 61 097 мың теңге;
Жаңаталап ауылдық округіне 89 481 мың теңге;
Сүйіндік ауылдық округіне 93 288 мың теңге;
Бірлік ауылдық округіне 47 371 мың теңге;
Кудряшов ауылдық округіне 66 133 мың теңге;

цифры "18 904" заменить цифрами "19 810";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель LXIV сессии
районного маслихата
Т. Исмагулов
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов

"18 904" сандары "19 810" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың LXIV
сессиясының төрағасы
Т. Исмагулов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жугинисов