Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2021-2023 годы
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2020 года № 588-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 декабря 2020 года № 4842
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 23 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проекты бюджетов сельских округов на 2021-2023 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Құрманғазы на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 239 626 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 711 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 205 760 тысяч тенге;
2) затраты – 243 773 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 147 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 147 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 147 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13.12.2021 № 107-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 447 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 794 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 653 тысяч тенге;
2) затраты – 89 203 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;

2021-2023 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 588-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4842 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 23 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеттерінің жобаларын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Құрманғазы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 239 626 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 711 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 155 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 205 760 мың теңге;
2) шығындар – 243 773 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 147 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 147 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 4 147 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 107-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 447 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 79 653 мың теңге;
2) шығындар – 89 203 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

20. Учесть, что на 2021 год установлены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 803 544 тысяч тенге, в том числе:
1) сельскому округу Құрманғазы 58 999 тысяч тенге;
2) Енбекшинскому сельскому округу 38 708 тысяч тенге;
3) Макашскому сельскому округу 56 146 тысяч тенге;
4) Орлинскому сельскому округу 43 543 тысяч тенге;
5) Нуржаускому сельскому округу 45 154 тысяч тенге;
6) сельскому округу Жаңаталап 48 060 тысяч тенге;
7) Аккольскому сельскому округу 42 985 тысяч тенге;
8) Бирликскому сельскому округу 28 261 тысяч тенге;
9) Кудряшовскому сельскому округу 37 585 тысяч тенге;
10) Дынгызылскому сельскому округу 36 975 тысяч тенге;
11) Азгирскому сельскому округу 38 567 тысяч тенге;
12) Суюндукскому сельскому округу 58 126 тысяч тенге;
13) Тенизскому сельскому округу 38 610 тысяч тенге;
14) Шортанбайскому сельскому округу 41 347 тысяч тенге;
15) Байдинскому сельскому округу 40 226 тысяч тенге;
16) Сафонскому сельскому округу 43 613 тысяч тенге;
17) Коптогайскому сельскому округу 28 909 тысяч тенге;
18) Асанскому сельскому округу 37 720 тысяч тенге;
19) Кигашскому сельскому округу 40 010 тысяч тенге.

20. 2021 жылғы аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері 803 544 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Құрманғазы ауылдық округіне 58 999 мың теңге;
2) Еңбекші ауылдық округіне 38 708 мың теңге;
3) Мақаш ауылдық округіне 56 146 мың теңге;
4) Орлы ауылдық округіне 43 543 мың теңге;
5) Нұржау ауылдық округіне 45 154 мың теңге;
6) Жаңаталап ауылдық округіне 48 060 мың теңге;
7) Ақкөл ауылдық округіне 42 985 мың теңге;
8) Бірлік ауылдық округіне 28 261 мың теңге;
9) Кудряшов ауылдық округіне 37 585 мың теңге;
10) Дыңғызыл ауылдық округіне 36 975 мың теңге;
11) Азғыр ауылдық округіне 38 567 мың теңге;
12) Сүйіндік ауылдық округіне 58 126 мың теңге;
13) Теңіз ауылдық округіне 38 610 мың теңге;
14) Шортанбай ауылдық округіне 41 347 мың теңге;
15) Байда ауылдық округіне 40 226 мың теңге;
16) Сафон ауылдық округіне 43 613 мың теңге;
17) Көптоғай ауылдық округіне 28 909 мың теңге;
18) Асан ауылдық округіне 37 720 мың теңге;
19) Қиғаш ауылдық округіне 40 010 мың теңге.

21. Утвердить объемы финансирования бюджетных программ через аппараты акимов сельских округов на 2021 год согласно приложению 58.
22. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Кенжебаев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
Сноска. Пункт 22 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 02.04.2021 № 38-VІI (вводится в действие с 01.01.2021).

21. 2021 жылға ауылдық округтер әкімдері аппараттары арқылы бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру көлемдері 58-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
22. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Кенжебаев) жүктелсін.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 02.04.2021 № 38-VІI (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.

23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель внеочередной LXV
сессии районного маслихата
Т. Исмагулов
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов
Приложение 1 к решению Курмангазинского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 588-VI
Бюджет сельского округа Құрманғазы на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13.12.2021 № 107-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

23. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс LXV сессиясының төрағасы
Т. Исмагулов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жугинисов
Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 588-VI шешіміне 1 қосымша
Құрманғазы ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 107-VII (01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер