О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 26 декабря 2019 года № 44/312-VІ "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 20 апреля 2020 года № 49/347-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 апреля 2020 года № 5573. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс от 26 декабря 2019 года № 44/312-VІ "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5350, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Арыс на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 473 893 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 504 935 тысяч тенге;
неналоговые поступления –26 464 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48 174 тысяч тенге;
поступления трансфертов –16 894 320 тысяч тенге;
2) затраты –19 667 813 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 309 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 906 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –5 597 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 1 204 229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 204 229 тысяч тенге:
поступление займов – 15 906 тысяч тенге;
погашение займов – 5 597 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 193 920 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Арыс" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата маслихата города Арыс после его официального опубликования.

Арыс қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 44/312-VI "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 49/347-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 5573 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 44/312-VІ "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5350 тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 18 473 893 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 504 935 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 26 464 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 48 174 мың теңге;
трансферттер түсiмi –16 894 320 мың теңге;
2) шығындар – 19 667 813 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10 309 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 906 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –5 597 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 204 229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 204 229 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 906 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 597 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 193 920 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Арыс қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Арыс қалалық мәслихат аппараты интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

24274
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
233861
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26938
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3025
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3955
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1632667
1
Социальное обеспечение
947300
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
941543
005
Государственная адресная социальная помощь
941543
464
Отдел образования района (города областного значения)
5757
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5757
2
Социальная помощь
583043
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
576586
002
Программа занятости
216027
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13255
006
Оказание жилищной помощи
26605
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
81090
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2469
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
95680
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
77019
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
64441
464
Отдел образования района (города областного значения)
6457
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
6457
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
102324
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
102324
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42160
021
Капитальные расходы государственного органа

24274
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
233861
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
26938
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3025
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3955
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1632667
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
947300
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
941543
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
941543
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5757
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5757
2
Әлеуметтiк көмек
583043
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
576586
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
216027
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13255
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
26605
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
81090
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2469
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
95680
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
77019
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64441
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6457
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
6457
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
102324
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102324
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары