О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 328 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 16 июня 2020 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 июня 2020 года № 5667. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года № 49/510-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5637, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 328 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5333, в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2020-2022 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 319 305 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 618 537 тысяч тенге;
неналоговые поступления –34 006 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 314 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 638 448 тысяч тенге;
2) затраты – 49 939 318 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -6 547 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 3 976 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 523 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -11 613 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 11 613 466 тысяч тенге:
поступление займов – 11 200 219 тысяч тенге;
погашение займов – 10 524 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 423 771 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:

Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 328 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 16 маусымдағы № 360 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 22 маусымда № 5667 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/510-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5637 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 328 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5333 тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 38 319 305 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 618 537 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 34 006 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 314 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 36 638 448 мың теңге;
2) шығындар – 49 939 318 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -6 547 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 3 976 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 523 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -11 613 466 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 11 613 466 мың теңге:
қарыздар түсімі – 11 200 219 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 524 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 423 771 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
264 565
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57 853
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 293
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 293
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
62 620
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62 620
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 051
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 242
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
12 327
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 852 203
1
Жилищное хозяйство
3 544 974
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
410 535
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
410 535
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 925 224
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 628 134
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
297 090
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 209 215
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
104 080
003
Капитальные расходы государственного органа
807
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
171 045
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2 116
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
920 040
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11 127
2
Коммунальное хозяйство
12 648 228
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)

017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
264 565
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57 853
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 293
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 293
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
62 620
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62 620
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 051
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 242
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12 327
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 852 203
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 544 974
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
410 535
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
410 535
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 925 224
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 628 134
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
297 090
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 209 215
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
104 080
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
807
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
171 045
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
2 116
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
920 040
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
11 127
2
Коммуналдық шаруашылық
12 648 228
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі