О внесении изменений в решение маслихат района Байдибек от 20 декабря 2019 года № 45/281 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 15 июня 2020 года № 52/322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 июня 2020 года № 5671. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 29 мая 2020 года за № 49/510-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5637, маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихат района Байдибек от 20 декабря 2019 года № 45/281 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5323, опубликовано 30 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет района Байдибек на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 195 928 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 029 677 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 555 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 154 196 тысяч тенге;
2) затраты – 16 281 780 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 146 384 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 198 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 52 441 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -232 236 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 232 236 тысяч тенге:
поступления займов – 198 825 тысяч тенге;
погашение займов – 52 445 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85 856 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить резерв акимата района в районном бюджете на 2020 год в сумме 46 029 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в следующей редакции:

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 45/281 "2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 52/322 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 маусымда № 5671 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 49/510-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5637 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 45/281 "2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5323 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бәйдібек ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 16 195 928 мың тенге:
салықтық түсімдер 1 029 677 мың тенге;
салықтық емес түсімдер 9 555 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 500 мың тенге;
трансферттер түсімі 15 154 196 мың тенге;
2) шығындар 16 281 780 мың тенге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 146 384 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 198 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –52 441 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы(профициті) – -232 236 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –232 236 мың теңге:
қарыздар түсімі – 198 825 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 52 445 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85 856 мың теңге.".
4- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте аудан әкімдігінің 2020 жылға арналған резерві 46 029 мың теңге сомасында бекітілсін.".
7- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить размеры субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, села, поселка, сельского округа на 2020 год в общей сумме 901 619 тысяч тенге согласно приложению 2 данного решения" в том числе:
Агыбетский сельский округ 78 466 тысяч тенге;
сельский округ Алгабас 124 643 тысяч тенге;
сельский округ Алмалы 20 654 тысяч тенге;
сельский округ Акбастау 73 094 тысяч тенге;
сельский округ Боралдай 100 881 тысяч тенге;
сельский округ Боген 21 653 тысяч тенге;
сельский округ Борлысай 23 547 тысяч тенге;
сельский округ Жамбыл 72 828 тысяч тенге;
сельский округ Коктерек 52 629 тысяч тенге;
сельский округ Мынбулак 110 211 тысяч тенге;
сельский округ Шаян 223 013 тысяч тенге;
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Байдибек" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:

"7. 2020 жылға аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар мөлшерінің жалпы сомасы 901 619 мың теңге сомасында, осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін", оның ішінде:"
Ағыбет ауылдық округі 78 466 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі 124 643 мың теңге;
Алмалы ауылдық округі 20 654 мың теңге;
Ақбастау ауылдық округі 73 094 мың теңге;
Боралдай ауылдық округі 100 881 мың теңге;
Бөген ауылдық округі 21 653 мың теңге;
Борлысай ауылдық округі 23 547 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі 72 828 мың теңге;
Көктерек ауылдық округі 52 629 мың теңге;
Мыңбұлақ ауылдық округі 110 211 мың теңге;
Шаян ауылдық округі 223 013 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бәйдібек ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района Байдибек после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата Г. Капалбаев
Секретарь районного маслихата М. Нахипбеков
Приложение к решению
Байдибекского районного маслихата
от 15 июня 2020 года № 52/322
Приложение к решению
Байдибекского районного маслихата
от 20 декабря 2019 года № 45/281
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
1. Доходы

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Бәйдібек ауданының мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ғ. Қапалбаев
Аудандық мәслихат хатшысы М. Нахипбеков
Байдібек аудандық мәслихатының
2020 жылғы 15 маусымдағы
№ 52/322 шешіміне 1 қосымша
Байдібек аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 45/281 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
І. Кірістер