О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 27 декабря 2019 года № 46/288 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 21 июля 2020 года № 54/326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 августа 2020 года № 5751
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихата района Байдибек от 15 июня 2020 года за № 52/322 "О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 20 декабря 2020 года № 45/281 "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5671, маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек от 27 декабря 2019 года №46/288 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5344, опубликовано 9 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агыбетский сельский округ на 2020-2022 годы согласно приложении 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 909,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 095,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления–121,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 84 693,0 тысяч тенге;
2) затраты–87 327,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -418,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 418,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Агыбетский сельского округа в сумме 84 693,0 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2020-2022 годы согласно приложении 2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 46/288 "2020–2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 шілдедегі № 54/326 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 тамызда № 5751 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына және Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 52/322 "Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 45/281 "2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5671 тіркелген шешіміне сәйкес Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 46/288 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5344 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ағыбет ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер –86 909,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 095,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 121,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi –84 693,0 мың теңге;
2) шығындар – 87 327,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -418,0 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 418,0 мың тенге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –0".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. 2020 жылы аудандық бюджеттен Ағыбет ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 84 693,0 мың теңге болып белгіленсін.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Алғабас ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

1) доходы – 143 982,0 тысяч тенге:
налоговые поступления –4 334,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 139 572,0 тысяч тенге;
2) затраты –144 643,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -661,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 661,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 661,0 тысяч тенге".
пункт 4 изложить в следующей редакции:
4. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алгабас в сумме 124 751,0 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2020-2022 годы согласно приложении 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 961,0 тысяч тенге:
налоговые поступления –2 373,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –22 548,0 тысяч тенге;
2) затраты –25 225,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -264,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 264,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 264,0 тысяч тенге".
пункт 6 изложить в следующей редакции:
6. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алмалы в сумме 22 548,0 тысяч тенге.
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Акбастау на 2020-2022 годы согласно приложении 4 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы -89 883,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 718,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления–120,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 82 045,0 тысяч тенге;
2) затраты–90 565,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

1) кiрiстер – 143 982,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 334,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 76,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 139 572,0 мың теңге;
2) шығындар –144 643,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 661,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 661,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 661,0 мың теңге".
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
4. 2020 жылы аудандық бюджеттен Алғабас ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 124 751,0 мың теңге болып белгіленсін.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Алмалы ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 24 961,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2 373,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 40,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 22 548,0 мың теңге;
2) шығындар –25 225,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -264,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 264,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 264,0 мың теңге".
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
6. 2020 жылы аудандық бюджеттен Алмалы ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 22 548,0 мың теңге болып белгіленсін.
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Ақбастау ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті 4 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 89 883,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 718,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 120,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi –82 045,0 мың теңге;
2) шығындар – 90 565,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -682,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 682,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 682,0 тысяч тенге".
пункт 8 изложить в следующей редакции:
8. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Акбастау в сумме 73 094,0 тысяч тенге.
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа Боралдай на 2020-2022 годы согласно приложении 5 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы -263 980,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 686,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления–316,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 250 978,0 тысяч тенге;
2) затраты–264 689,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -709,0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 709,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0".
пункт 10 изложить в следующей редакции:
10. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боралдай в сумме 250 978,0 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2020-2022 годы согласно приложении 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 29 852 тысяч тенге:
налоговые поступления –6 060,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 139,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –23 653 тысяч тенге;
2) затраты – 30 197,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -345,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 345,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 345,0 тысяч тенге".
пункт 12 изложить в следующей редакции:
12. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боген сумме 23 653,0 тысяч тенге.
пункт 13 изложить в следующей редакции:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -682,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 682,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –682,0 мың теңге".
8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
8. 2020 жылы аудандық бюджеттен Ақбастау ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 73 094,0 мың теңге болып белгіленсін.
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Боралдай ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер –263 980,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 686,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 316,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0;
трансферттер түсiмi –250 978,0 мың теңге;
2) шығындар – 264 689,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -709,0 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 709,0 мың тенге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –0".
10 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
10. 2020 жылы аудандық бюджеттен Боралдай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 250 978,0 мың теңге болып белгіленсін.
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Бөген ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн.
1) кiрiстер – 29 852,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 060,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –139,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi –23 653,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 197,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 345 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 345,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 345,0 мың теңге".
12 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
12. 2020 жылы аудандық бюджеттен Бөген ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 653,0 мың теңге болып белгіленсін.
13 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"13. Утвердить бюджет сельского округа Борлысай на 2020-2022 годы согласно приложении 7 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 531,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 039,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 73,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 25 419,0 тысяч тенге;
2) затраты–28 090,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -559,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 559,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 559,0 тысяч тенге".
пункт 14 изложить в следующей редакции:
14. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Борлысай в сумме 23 547,0 тысяч тенге.
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Утвердить бюджет сельского округа Жамбыл на 2020-2022 годы согласно приложении 8 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы -85 041,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 234,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления–215,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 81 592,0 тысяч тенге;
2) затраты–85 401,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -360,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –360,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 360,0 тысяч тенге".
пункт 16 изложить в следующей редакции:
16. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жамбыл в сумме 81 592,0 тысяч тенге.
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет сельского округа Коктерек на 2020-2022 годы согласно приложении 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы -69 341,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 972,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления–146,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 66 223,0 тысяч тенге;

"13. Борлысай ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 27 531,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 039,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 73,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 25 419,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 090,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -559,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 559,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 559,0 мың теңге".
14 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
14. 2020 жылы аудандық бюджеттен Борлысай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 547,0 мың теңге болып белгіленсін.
15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Жамбыл ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 8 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 85 041,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 234,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 215,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 81 592,0 мың теңге;
2) шығындар – 85 401,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -360,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 360,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –360,0 мың теңге".
16 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
16. 2020 жылы аудандық бюджеттен Жамбыл ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 81 592,0 мың теңге болып белгіленсін.
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Көктерек ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 9 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 69 341,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 972,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 146,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 66 223,0 мың теңге;

2) затраты–70 687,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 346,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 346,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 346,0 тысяч тенге".
пункт 18 изложить в следующей редакции:
18. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Коктерек в сумме 66 223,0 тысяч тенге.
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Утвердить бюджет сельского округа Мынбулак на 2020-2022 годы согласно приложении 10 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 296 722,0 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 916,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 292 706,0 тысяч тенге;
2) затраты –297 440,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -718,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 718,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 718,0 тысяч тенге".
пункт 20 изложить в следующей редакции:
20. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Мынбулак в сумме 292 706,0 тысяч тенге.
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. Утвердить бюджет сельского округа Шаян на 2020-2022 годы согласно приложении 11 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 264 163,0 тысяч тенге:
налоговые поступления –12 806,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 374,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов–250 983,0 тысяч тенге;
2) затраты– 266 285,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 122,0 тысяч тенге;

2) шығындар – 70 687,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 346,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 346,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 346,0 мың теңге".
18 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
18. 2020 жылы аудандық бюджеттен Көктерек ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 66 223,0 мың теңге болып белгіленсін.
19 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Мыңбұлақ ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 296 722,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 916,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 292 706,0 мың теңге;
2) шығындар – 297 440,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -718,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 718,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 718,0 мың теңге".
20 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
20. 2020 жылы аудандық бюджеттен Мыңбұлақ ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 292 706,0 мың теңге болып белгіленсін".
21 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Шаян ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 11 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн":
1) кiрiстер – 264 163,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер –12 806,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 374,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 250 983,0 мың теңге;
2) шығындар – 266 285,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 122,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 122,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 122,0 тысяч тенге".
пункт 22 изложить в следующей редакции:
22. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Шаян в сумме 250 983,0 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 122,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2 122,0 мың теңге".
22 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
22. 2020 жылы аудандық бюджеттен Шаян ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 250 983,0 мың теңге болып белгіленсін.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

23. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Байдибек" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района Байдибек после его официального опубликования.

23. "Бәйдібек ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Бәйдібек ауданының мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.