О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 20 декабря 2019 года № 45/281 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 17 ноября 2020 года № 58/347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 ноября 2020 года № 5900
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 30 октября 2020 года за № 53/543-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5870, маслихата района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек от 20 декабря 2019 года № 45/281 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5323, опубликовано 30 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет района Байдибек на 2020-2022 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 584 015 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 032 510 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 887 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 562 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 515 056 тысяч тенге;
2) затраты – 15 669 867 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 146 343 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 198 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 52 482 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 232 195 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 232 195 тысяч тенге:
поступления займов – 198 825 тысяч тенге;
погашение займов – 52 486 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85 856 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Байдибек" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 45/281 "2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 58/347 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 5900 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 53/543-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5870 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 45/281 "2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5323 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бәйдібек ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 15 584 015 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 032 510 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 26 887 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 9 562 мың теңге;
трансферттер түсімі 14 515 056 мың теңге;
2) шығындар 15 669 867 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 146 343 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 198 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –52 482 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -232 195 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –232 195 мың теңге:
қарыздар түсімі – 198 825 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 52 486 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85 856 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бәйдібек ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района Байдибек после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата А.Елеусиз
Секретарь районного маслихата М. Нахипбеков
Приложение 1 к решению маслихата
района Байдибек 17 ноября
2020 года № 58/347
Приложение 1 к решению маслихата
района Байдибек 20 декабря
2019 года № 45/281
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
1. Доходы

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Бәйдібек ауданының мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Елеусіз
Аудандық мәслихат хатшысы М. Нахипбеков
Байдібек аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 қарашадағы
№ 58/347 шешіміне 1 қосымша
Байдібек аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 45/281 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
І. Кірістер