О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 30 декабря 2019 года № 51/241-VІ "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 15 апреля 2020 года № 54/253-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 апреля 2020 года № 5569. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года и решением маслихата Отрарского района от 12 марта 2020 года № 53/250-VI "О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 24 декабря 2019 года № 50/235-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5518) маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 51/241-VI "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5352, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 961 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 3 462 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 665 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 119 834 тысяч тенге;
2) затраты – 124 820 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -859 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 859 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 859 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 391 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 5 828 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;

Отырар ауданының мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 51/241-VІ "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 54/253-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 17 сәуірде № 5569 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Отырар ауданының мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 53/250-VI "Отырар ауданының мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50/235-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5518 тіркелген) шешіміне сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар ауданының мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 51/241-VI "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5352 тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жариялансын:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде:
1) кiрiстер – 123 961 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 462 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 665 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 119 834 мың теңге;
2) шығындар – 124 820 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -859 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 859 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 859 мың теңге.
2. Көксарай ауыл округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 118 391 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 828 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Отрарского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата Отрарского района А. Куртаев
Секретарь маслихата
Отрарского района М. Манапов
Приложение 1 к решению
маслихата Отрарского
района от 15 апреля
2020 года № 54/253-VI
Приложение 1 к решению
маслихата Отрарского
района от 30 декабря
2019 года № 51/241-VI
Бюджет Караконырского сельского округа на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы А. Куртаев
Отырар аудандық
мәслихатының хатшысы М. Манапов
Отырар ауданының
мәслихатының 2020 жылғы
15 сәуірдегі № 54/253-VI
шешіміне 1-қосымша
Отырар ауданының
мәслихатының 2019 жылғы
30 желтоқсандағы № 51/241-VI
шешіміне 1-қосымша
Қарақоңыр ауыл округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Кіші сыныбы
1
2
3