О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 29 декабря 2020 года № 65/300-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 января 2021 года № 6030. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 64/295-VI "О районном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5990, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 793 тысяч тенге:
налоговые поступления –4 957 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 662 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 37 174 тысяч тенге;
2) затраты – 49 860 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 067 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7 067 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 067 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 01.11.2021 № 9/52-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Караконырского сельского округа в сумме 26 895 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 893 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 261 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 31 620 тысяч тенге;
2) затраты – 36 105 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65/300-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2021 жылғы 20 қаңтарда № 6030 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Отырар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 64/295-VI "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5990 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 42 793 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 957 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 662 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 37 174 мың теңге;
2) шығындар – 49 860 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 067 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 067 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 067 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 01.11.2021 № 9/52-VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылы аудандық бюджеттен Қарақоңыр ауыл округінің бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 26 895 мың теңге болып қарастырылсын.
3. Аққұм ауыл округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 34 893 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 261 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 31 620 мың теңге;
2) шығындар – 36 105 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

налоговые поступления –3 487 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 32 015 тысяч тенге;
2) затраты – 35 836 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -322 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –322 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 322 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 01.11.2021 № 9/52-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
22. Предусмотреть на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Актюбинского сельского округа в сумме 23 141 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Когамского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 938 тысяч тенге:
налоговые поступления –4 310 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 39 616 тысяч тенге;
2) затраты – 45 884 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 946 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 946 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 946 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 01.11.2021 № 9/52-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
24. Предусмотреть на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Когамского сельского округа в сумме 29 882 тысяч тенге.
25. Утвердить бюджет Каргалинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 445 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 495 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 31 938 тысяч тенге;
2) затраты – 37 768 тысяч тенге;

салықтық түсiмдер – 3 487 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 32 015 мың теңге;
2) шығындар – 35 836 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 322 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 322 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 01.11.2021 № 9/52-VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2021 жылы аудандық бюджеттен Ақтөбе ауыл округінің бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 141 мың теңге болып қарастырылсын.
23. Қоғам ауыл округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 43 938 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 310 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 39 616 мың теңге;
2) шығындар – 45 884 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 946 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 946 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 946 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 01.11.2021 № 9/52-VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2021 жылы аудандық бюджеттен Қоғам ауыл округінің бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 29 882 мың теңге болып қарастырылсын.
25. Қарғалы ауыл округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 36 445 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 495 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 31 938 мың теңге;
2) шығындар – 37 768 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 323 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 323 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 323 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 01.11.2021 № 9/52-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
26. Предусмотреть на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Каргалинского сельского округа в сумме 22 357 тысяч тенге.
27. Установить на 2021 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, культуры являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 323 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 323 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 323 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 01.11.2021 № 9/52-VII шешiмiмен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2021 жылы аудандық бюджеттен Қарғалы ауыл округінің бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 22 357 мың теңге болып қарастырылсын.
27. 2021 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

28. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Отрарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департаменте юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Отрарского района после его официального опубликования.

28. "Отырар ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.