О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Шаульдер Отрарского района Туркестанской области от 18 февраля 2020 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 февраля 2020 года № 5436
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 26 декабря 2019 года аким сельского округа Шаульдер Отрарского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Шаульдер следующие наименования:
1) Пронумерованной № 1 улице в населенном пункте Шаульдер-наименование Қаракөншек;
2) пронумерованной № 2 улице в населенном пункте Шаульдер- наименование Берен;
3) пронумерованной № 3 улице в населенном пункте Шаульдер-наименование Дулыға;
4) пронумерованной № 4 улице в населенном пункте Шаульдер-наименование Бозінген;
5) пронумерованной № 5 улице в населенном пункте Шаульдер-наименование Достық;
6) пронумерованной № 6 улице в населенном пункте Шаульдер-наименование Көкжайлау;
7) пронумерованной № 7 улице в населенном пункте Шаульдер-наименование Жетіген;
8) пронумерованной № 8 улице в населенном пункте Шаульдер- наименование Құлагер;
9) пронумерованной № 9 улице в населенном пункте Шаульдер-наименование Ақберен;
10) пронумерованной № 10 улице в населенном пункте Шаульдер- наименование Көкмайса;
11) пронумерованной № 11 улице в населенном пункте Шаульдер- наименование Темірқазық;
12) пронумерованной № 12 улице в населенном пункте Шаульдер- наименование Саржайлау;
13) пронумерованной № 13 улице в населенном пункте Шаульдер- наименование Балбырауын;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Шаульдер" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Отрарского района после его официального опубликования.

Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы Шәуілдір ауыл округі әкімінің 2020 жылғы 18 ақпандағы № 10 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 20 ақпанда № 5436 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Отырар ауданы Шәуілдір ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шәуілдір ауыл округіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Шәуілдір елді мекеніндегі нөмірленген № 1 көшеге-Қаракөншек атауы;
2) Шәуілдір елді мекеніндегі нөмірленген № 2 көшеге -Берен атауы;
3) Шәуілдір елді мекеніндегі нөмірленген № 3 көшеге -Дулыға атауы;
4) Шәуілдір елді мекеніндегі нөмірленген № 4 көшеге -Бозінген атауы;
5) Шәуілдір елді мекеніндегі нөмірленген № 5 көшеге -Достық атауы;
6) Шәуілдір елді мекеніндегі нөмірленген № 6 көшеге -Көкжайлау атауы;
7) Шәуілдір елді мекеніндегі нөмірленген № 7 көшеге -Жетіген атауы;
8) Шәуілдір елді мекеніндегі нөмірленген № 8 көшеге -Құлагер атауы;
9) Шәуілдір елді мекеніндегі нөмірленген № 9 көшеге -Ақберен атауы;
10) Шәуілдір елді мекеніндегі нөмірленген № 10 көшеге - Көкмайса атауы;
11) Шәуілдір елді мекеніндегі нөмірленген № 11 көшеге - Темірқазық атауы;
12) Шәуілдір елді мекеніндегі нөмірленген № 12 көшеге – Саржайлау атауы;
13) Шәуілдір елді мекеніндегі нөмірленген № 13 көшеге -Балбырауын атауы;
2. "Шәуілдір ауыл округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде казақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Шаульдер Б.Нысанбеку.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шаульдер Ғ. Қыдыр

3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Шәуілдір ауыл округі әкімінің орынбасары Б.Нысанбекке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шәуілдір ауыл округінің әкімі Ғ. Қыдыр