О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 51-312/VI "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2020-2022 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 13 ноября 2020 года № 61-372/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 ноября 2020 года № 5909
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 51-312/VІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5366, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 370 526 тысяч тенге;
налоговые поступления – 110 654 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 73 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 259 799 тысяч тенге;
2) затраты – 386 645 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 119 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 119 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 16 119 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 287 тысяч тенге;
налоговые поступления – 6 357 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 208 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 53 722 тысяч тенге;
2) затраты – 61 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 51-312/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 61-372/VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 25 қарашада № 5909 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 51-312/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5366 тіркелген, 2020 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 370 526 мың теңге;
салықтық түсімдер – 110 654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 259 799 мың теңге;
2) шығындар – 386 645 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 119 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 119 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 119 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 60 287 мың теңге;
салықтық түсімдер – 6 357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 208 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
трансферттердің түсімі – 53 722 мың теңге;
2) шығындар – 61 706 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

21. Утвердить бюджет Манкентского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 446 тысяч тенге;
налоговые поступления – 34 648 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 49 782 тысяч тенге;
2) затраты – 95 547 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетное кредитование – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -11 101 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 101 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 11 101 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

"21. Манкент ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 84 446 мың теңге;
салықтық түсімдер – 34 648 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 49 782 мың теңге;
2) шығындар – 95 547 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 101 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 101 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 101 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Сайрам аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сайрамского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ш. Халмурадов
Секретарь маслихата Ж. Мұсаханұлы
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 13 ноября
2020 года № 51-312/VІ
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 30 декабря
2019 года № 51-312/VІ
Бюджет Аксукентского сельского округа на 2020 год
Категория Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
І. Доходы

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы Ш. Халмурадов
Мәслихат хатшысы Ж. Мұсаханұлы
Сайрам аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
13 қарашадағы № 61-372/VI
шешіміне 1-қосымша
Сайрам аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
30 желтоқсандағы № 51-312/VI
шешіміне 1-қосымша
Ақсукент ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
І. Кірістер

43 582
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
43 582
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Бюджетные кредиты
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Приобретение финансовых активов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-16 119
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
16 119
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступления займов
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Погашение займов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Используемые остатки бюджетных средств
16 119
Приложение 2 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 13 ноября
2020 года № 61-372/VІ
Приложение 4 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 30 декабря
2020 года № 51-312/VІ
Бюджет Акбулакского сельского округа на 2020 год
Категория Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
І. Доходы

43 582
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
43 582
3. Таза бюджеттiк кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
- 16 119
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
16 119
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
16 119
Сайрам аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
13 қарашадағы № 61-372/VI
шешіміне 2-қосымша
Сайрам аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
30 желтоқсандағы № 51-312/VI
шешіміне 4-қосымша
Ақбулақ ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
І. Кірістер