О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 46-417-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 16 апреля 2020 года № 50-443-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 апреля 2020 года № 5574. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 46-417-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5347, опубликовано 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 270 300 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 687 847 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54 319 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 106 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 453 028 тысяч тенге;
2) затраты – 42 395 617 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 228 472 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 278 355 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 883 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -353 789 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 353 789 тысяч тенге:
поступление займов – 278 355 тысяч тенге;
погашение займов – 49 883 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 125 317 тысяч тенге.".
2. Приложения - 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения - 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 46-417-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 50-443-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 22 сәуірде № 5574 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 46-417-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5347 тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазахстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 42 270 300 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 687 847 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 319 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 106 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 453 028 мың теңге;
2) шығындар – 42 395 617 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 228 472 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 278 355 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 883 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 353 789 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 353 789 мың теңге:
қарыздар түсімі – 278 355 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 883 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 125 317 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 3 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Сарыағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
37 630
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
959
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
363 351
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
24 969
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 117 532
1
Социальное обеспечение
2 831 819
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 815 616
005
Государственная адресная социальная помощь
2 815 616
464
Отдел образования района (города областного значения)
16 203
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
16 203
2
Социальная помощь
1 187 102
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 187 102
002
Программа занятости
450 737
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 100
006
Оказание жилищной помощи
15 639
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
200 612
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
17 023
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
103 801
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
294 237
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
83 953
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
98 611
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98 611
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
48 558
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
48 307
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 746
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 711 225
1
Жилищное хозяйство

015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
37 630
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
959
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
363 351
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
24 969
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 117 532
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 831 819
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 815 616
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 815 616
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16 203
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
16 203
2
Әлеуметтiк көмек
1 187 102
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 187 102
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
450 737
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 100
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15 639
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
200 612
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
17 023
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
103 801
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
294 237
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
83 953
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
98 611
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98 611
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 558
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
48 307
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 746
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 711 225
1
Тұрғын үй шаруашылығы