О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Тегисшил Сарыагашского района Туркестанской области от 13 февраля 2020 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 февраля 2020 года № 5424
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 26 декабря 2019 года, аким сельского округа Тегисшил Сарыагашского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Тегисшил следующие наименования:
1) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Таусамалы;
2) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Жанамекен;
3) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Таскескен;
4) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Астана;
5) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Байтерек;
6) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Акбулак;
7) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Алматы;
8) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Саркырама;
9) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Таннуры;
10) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Жетикыр;
11) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Кокпарсай;
12) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Сазды;
13) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Жеруйык;
14) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Коктобе;
15) безымянной улице в населенном пункте Таскескен - наименование Акбосага;
16) безымянной улице в населенном пункте Мадениет - наименование Шенгел;
17) безымянной улице в населенном пункте Мадениет - наименование Желтоксан;
18) безымянной улице в населенном пункте Мадениет - наименование Дербисек;
19) безымянной улице в населенном пункте Мадениет - наименование Атажурт;
20) безымянной улице в населенном пункте Мадениет - наименование Жетису;
21) безымянной улице в населенном пункте Мадениет - наименование Куркелес;
22) безымянной улице в населенном пункте Мадениет - наименование Астана;
23) безымянной улице в населенном пункте Мадениет - наименование Саяжай;
24) безымянной улице в населенном пункте Мадениет - наименование Арай;
25) безымянной улице в населенном пункте Мадениет - наименование Тамшыбулак;
26) безымянной улице в населенном пункте Мадениет - наименование Кызылкия;

Көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Тегісшіл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 13 ақпандағы № 11 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 ақпанда № 5424 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Сарыағаш ауданы Тегісшіл ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тегісшіл ауылдық округіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге – Таусамалы атауы;
2) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Жаңамекен атауы;
3) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Таскескен атауы;
4) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Астана атауы;
5) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Бәйтерек атауы;
6) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Ақбұлақ атауы;
7) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Алматы атауы;
8) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Сарқырама атауы;
9) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Таңнұры атауы;
10) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Жетіқыр атауы;
11) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Көкпарсай атауы;
12) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Сазды атауы;
13) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Жерұйық атауы;
14) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Көктөбе атауы;
15) Таскескен елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Ақбосаға атауы;
16) Мәдениет елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Шеңгел атауы;
17) Мәдениет елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Желтоқсан атауы;
18) Мәдениет елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Дербісек атауы;
19) Мәдениет елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Атажұрт атауы;
20) Мәдениет елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Жетісу атауы;
21) Мәдениет елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Құркелес атауы;
22) Мәдениет елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Астана атауы;
23) Мәдениет елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Саяжай атауы;
24) Мәдениет елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Арай атауы;
25) Мәдениет елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Тамшыбұлақ атауы;
26) Мәдениет елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Қызылқия атауы;

27) безымянной улице в населенном пункте Тегисшил - наименование Бирлик;
28) безымянной улице в населенном пункте Тегисшил - наименование Жастар;
29) безымянной улице в населенном пункте Тегисшил - наименование Бойтумар;
30) безымянной улице в населенном пункте Тегисшил - наименование Акниет;
31) безымянной улице в населенном пункте Тегисшил - наименование Бейбитшилик;
32) безымянной улице в населенном пункте Тегисшил - наименование Тыныштык;
33) безымянной улице в населенном пункте Тегисшил - наименование Аксауыт;
34) безымянной улице в населенном пункте Тегисшил - наименование Сая;
35) безымянной улице в населенном пункте Тегисшил - наименование Жулдыз;
36) безымянной улице в населенном пункте Тегисшил - наименование Бостандык;
37) безымянной улице в населенном пункте Тегисшил - наименование Оркениет;
38) безымянной улице в населенном пункте Тегисшил - наименование Женис;
39) безымянной улице в населенном пункте Тегисшил - наименование Айшуак.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Тегисшил" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сарыагашского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Тегисшил С.Менлибаеву.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Тегисшил Т. Кемелбеков

27) Тегісшіл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Бірлік атауы;
28) Тегісшіл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Жастар атауы;
29) Тегісшіл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Бойтұмар атауы;
30) Тегісшіл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Ақниет атауы;
31) Тегісшіл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Бейбітшілік атауы;
32) Тегісшіл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Тыныштық атауы;
33) Тегісшіл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Ақсауыт атауы;
34) Тегісшіл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Сая атауы;
35) Тегісшіл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Жұлдыз атауы;
36) Тегісшіл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Бостандық атауы;
37) Тегісшіл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Өркениет атауы;
38) Тегісшіл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Жеңіс атауы;
39) Тегісшіл елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Айшуақ атауы.
2. "Тегісшіл ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тiлдерiнде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне енгiзу үшiн жiберудi;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тегісшіл ауылдық округі әкімінің орынбасары С.Менлибаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыағаш ауданы Тегісшіл
ауылдық округ әкімі Т. Кемелбеков