О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 295 "О бюджете сельских округов и поселков на 2020-2022 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 6 марта 2020 года № 305. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 марта 2020 года № 5500. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 4 статьи 106 и с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 295 "О бюджете сельских округов и поселков на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5351 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2020-2022 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 858 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 588 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 460 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 87 810 тысяч тенге;
2) затраты – 91 913 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 055 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 055 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 055 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2020-2022 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 293 тысяч тенге:
налоговые поступления – 872 тысяч тенге;
неналоговые поступлениям – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 75 421 тысяч тенге;
2) затраты – 77 795 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 295 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 наурыздағы № 305 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 18 наурызда № 5500 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 295 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5351 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 90 858 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 588 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 460 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 87 810 мың теңге;
2) шығындар – 91 913 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 055 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 055 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 055 мың теңге." .
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 76 293 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 872 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 75 421 мың теңге;
2) шығындар – 77 795 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерімен сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 502 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 502 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 502 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2020-2022 годы согласно приложению 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 064 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 261тысяч тенге;
неналоговые поступления – 675 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 75 128 тысяч тенге;
2) затраты – 80 143 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1079 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1079 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 079 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Каратау на 2020-2022 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 489 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 69 460 тысяч тенге;
2) затраты – 81 901 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 412 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 412 тысяч тенге.".
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа Кумкент на 2020-2022 годы согласно приложению 5 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 121 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 932 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 111 189 тысяч тенге;
2) затраты – 113 829 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 502 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 502 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 502 мың теңге.".
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Қарақұр ауылдық округі 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 3-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 79 064 мың теңге:
салықтық түсiмдер –3 261 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 675 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 75 128 мың теңге;
2) шығындар – 80 143 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1079 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1079 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 079 мың теңге.".
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қаратау ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 80 489 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 029 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 69 460 мың теңге;
2) шығындар – 81 901 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 412 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 412 мың теңге.".
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Құмкент ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 5-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 113 121 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 932 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 ;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 111 189 мың теңге;
2) шығындар – 113 829 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Жанұзақов
Секретарь районного маслихата Б. Байғараев
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 6 марта
2020 года № 305
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 26 декабря
2019 года № 295
Бюджет сельского округа Жартытобе на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3

2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Жанұзақов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2020 жылғы 6 наурыздағы
№ 305 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 295 шешіміне 1 қосымша
Жартытөбе ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3