О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 295 "О бюджете сельских округов и поселков на 2020-2022 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 22 июня 2020 года № 338. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 июля 2020 года № 5695. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 4 статьи 106 и с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Созакского районного маслихата от 5 июня 2020 года № 329 "О внесении изменений и дополнений в решение Созакского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 285 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5650 Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 295 "О бюджете сельских округов и поселков на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5351, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2020-2022 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 864 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 588 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 460 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 76 816 тысяч тенге;
2) затраты – 80 919 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 055 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 055 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 055тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2020-2022 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 295 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 маусымдағы № 338 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 3 шілдеде № 5695 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына және 109-1-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 329 Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 285 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5650 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 295 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5351 тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 79 864 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 588 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 460 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 76 816 мың теңге;
2) шығындар – 80 919 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 055 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 055 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 055 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1781 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1 781 тысяч тенге.".
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. Утвердить бюджет поселка Таукент на 2020-2022 годы согласно приложению 11 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 320 425 тысяч тенге:
налоговые поступления –26 827 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 128 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 292 470 тысяч тенге;
2) затраты – 325 644 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –5 219 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов –0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 219 тысяч тенге.".
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23. Утвердить бюджет сельского округа Тасты на 2020-2022 годы согласно приложению 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 392 тысяч тенге:
налоговые поступления – 619 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 59 773 тысяч тенге;
2) затраты – 60 392 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0 тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов –0;
используемые остатки бюджетных средств – 0".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 и 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 781 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 781 мың теңге.".
21 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Таукент кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 11-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 320 425 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 26 827 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 128 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 292 470 мың теңге;
2) шығындар – 325 644 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 219 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 219 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 219 мың теңге.".
23 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"23. Тасты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 12-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 60 392 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 619 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 59 773 мың теңге;
2) шығындар – 60 392 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 және 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.