О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 295 "О бюджете сельских округов и поселков на 2020-2022 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 21 сентября 2020 года № 355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 23 сентября 2020 года № 5812. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 4 статьи 106 и с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Созакского районного маслихата от 2 сентября 2020 года № 345 "О внесении изменений и дополнений в решение Созакского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 285 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5782 Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 295 "О бюджете сельских округов и поселков на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5351, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2020-2022 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 864 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 864 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 184 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 76 816 тысяч тенге;
2) затраты – 80 919 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 055 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 055 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 055тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2020-2022 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 295 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 355 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 23 қыркүйекте № 5812 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына және 109-1-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Созақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 345 Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 285 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5782 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 295 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5351 тіркелген, 2020 жылғы 13 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 79 864 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 864 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 184 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 76 816 мың теңге;
2) шығындар – 80 919 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 055 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 055 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 055 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

используемые остатки бюджетных средств –1 781 тысяч тенге.".
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. Утвердить бюджет поселка Таукент на 2020-2022 годы согласно приложению 8 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 321 010 тысяч тенге:
налоговые поступления –27 412 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 128 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 292 470 тысяч тенге;
2) затраты – 326 229 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 219 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 219 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов –0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 219 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 10, 13, 19, 22, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата И. Омарбеков
Секретарь районного маслихата Б. Байғараев
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 21 сентября
2020 года № 355
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 26 декабря
2019 года № 295
Бюджет сельского округа Жартытобе на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 781 мың теңге".
21 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Таукент кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 8-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 321 010 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 27 412 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 128 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 292 470 мың теңге;
2) шығындар – 326 229 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 219 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 219 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 219 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 19, 22, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы И. Омарбеков
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2020 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 355 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 295 шешіміне 1 қосымша
Жартытөбе ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3