Аққұм ауылдық округі Жаңаұйым ауылы Көктерек көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданының Аққұм ауылдық округi әкiмiнiң 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 2 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 21 қаңтарда № 5385 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің Аққұм ауылдық округi әкiмiнiң 2020 жылғы 18 наурыздағы № 6 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің Аққұм ауылдық округi әкiмiнiң 18.03.2020 № 6 шешiмiмен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7 тармақтарына, Қазақстан Республикасындағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 23.01.2001 жылғы заңының 35, 37 баптарына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық басқару және қадағалау комитетінің Төлеби аудандық аумақтық инспекциясы басшысының № 02-05/04 10.01.2020 жылғы шектеу қоюға ұсыныс хатына сәйкес, Аққұм ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби ауданының, Аққұм ауылдық округіне қарасты Жаңаұйым ауылы Көктерек көшесі № 5 үйден иттің "Құтыру" ауруына оң нәтижесін бергеніне байланысты Жаңаұйым ауылы Көктерек көшесіне шектеу іс-шараларын енгізілсін.
2. Төлеби ауданының "Аққұм ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы" Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланған кейін осы шешімнің Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аққұм ауылдық округі әкімінің аппаратының бас маманы Б.Абдурахманға жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққұм ауылдық округ әкімі Б. Рахимов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы Көктерек села Жаңаұйым Аккумского сельского округа
Решение акима Аккумского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 21 января 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 21 января 2020 года № 5385. Утратило силу решением акима Аккумского сельского округа акимата Толебийского района Туркестанской области от 18 марта 2020 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Аккумского сельского округа акимата Толебийского района Туркестанской области от 18.03.2020 № 6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", и на основании представления руководителя Толебийской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 10.01.2020 года за № 02-05/04 аким Аккумского сельского округа Толебийского района РЕШИЛ:
1. В связи с положительным результатом собаки с заболеванием на "бешенство" в доме № 5 улицы Көктерек, села Жаңаұйым, Аккумского сельского округа, Толебийского района установить ограничительные мероприятия на территории улицы Көктерек, села Жаңаұйым, Аккумского сельского округа, Толебийского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аккумского сельского округа" Толебийского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного акимата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Аккумского сельского округа Б.Абдурахман.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аккумского сельского округа Б. Рахимов