О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 49/1-06 "О бюджетах поселковых и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 17 марта 2020 года № 51/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 марта 2020 года № 5525. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и решением Тюлькубасского районного маслихата от 28 февраля 2020 года № 50/1-06 "О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 48/1-06 "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5487, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 49/1-06 "О бюджетах поселковых и сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5357, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1-15 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акбиик на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –58 522 тысяч тенге:
налоговые поступления –6 258 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 52 264 тысяч тенге;
2) затраты – 60 685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2163 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2163 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2163 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 706 тысяч тенге:
налоговые поступления –5 855 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Түлкібас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 49/1-06 "2020-2022 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 51/1-06 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 наурызда № 5525 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 50/1-06 "Түлкібас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/1-06 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5487 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 49/1-06 "2020-2022 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5357 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
1-15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақбиік ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 58522 мың теңге:
салықтық түсiмдер –6 258 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–52 264 мың теңге;
2) шығындар –60 685 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу –0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2163 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2163 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2163 мың теңге.
2. Арыс ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 30 706 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 855 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;

поступления трансфертов – 24 851 тысяч тенге;
2) затраты – 32 159 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1453 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1453 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1453 тысяч тенге .
3. Утвердить бюджет сельского округа Балыкты на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 796 тысяч тенге:
налоговые поступления –19 989 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 41 807 тысяч тенге;
2) затраты – 64 038 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2242 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2242 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2242 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Жабагылы на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 792 тысяч тенге:
налоговые поступления –7 011 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 27 481 тысяч тенге;
2) затраты –36 512 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1720 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1720 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1720,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Жаскешу на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 565 тысяч тенге:
налоговые поступления –11 380 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

трансферттер түсiмi–24 851 мың теңге;
2) шығындар –32 159 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1453 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1453 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1453 мың теңге.
3. Балықты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 61 796 мың теңге:
салықтық түсiмдер –19 989 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 41 807 мың теңге;
2) шығындар – 64 038 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2242 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2242 мың теңге :
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2242 мың теңге.
4. Жабағылы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 34 792 мың теңге:
салықтық түсiмдер –7 011 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 300 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 27 481 мың теңге;
2) шығындар – 36 512 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1720 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 1720 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1720 мың теңге.
5. Жаскешу ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 77 565 мың теңге:
салықтық түсiмдер –11 380 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

поступления трансфертов – 39 554 тысяч тенге;
2) затраты – 63 908 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4544 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –4544 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4544 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет сельского округа Шакпак на 2020-2022 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2020 год следующих объемах:
1) доходы – 65 761 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4751 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 218 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 60 792 тысяч тенге;
2) затраты – 67 362 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1601 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1601 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1601 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
16. Государственному учреждению "Аппарат Тюлькубасского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Тюлькубасского районного маслихата после его официального опубликования.
17. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Тюлькубасского районного маслихата.

трансферттер түсiмi –39 554 мың теңге;
2) шығындар – 63 908 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4544 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4544 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4544 мың теңге.
15. Шақпақ ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 65 761 мың теңге:
салықтық түсiмдер –4 751 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 218 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 60 792 мың теңге;
2) шығындар – 67 362 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –-1601 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1601 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
16. "Түлкібас аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
17. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түлкібас аудандық мәслихатының аппарат басшысына жүктелсін.