О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 53-335-VI "О бюджете города, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 18 июня 2020 года № 60-367-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 июня 2020 года № 5665
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Шардаринского районного маслихата от 10 июня 2020 года № 59-365-VІ "О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 52-320-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5651, маслихат Шардаринского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 53-335-VІ "О бюджете города, сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5355 и опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардара на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 792 002 тысяч тенге:
налоговые поступления – 72 136 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 655 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 719 211 тысяч тенге;
2) затраты – 817 282 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25 280 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 280 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 25 280 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа К.Турысбеков на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 148 549 тысяч тенге:

Шардара аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 53-335-VІ "2020-2022 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 маусымдағы № 60-367-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 19 маусымда № 5665 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 59-365-VI "Шардара аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 52-320-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5651 тіркелген шешіміне сәйкес, Шардара ауданы мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 53-335-VI "2020-2022 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5355 тіркелген және 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 792 002 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 72 136 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 655 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 719 211 мың теңге;
2) шығындар – 817 282 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25 280 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 280 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 25 280 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 148 549 мың теңге:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 306 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 306 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 306 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в следующей редакции:
11. Утвердить бюджет сельского округа Коссейт на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 110 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 243 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 119 807 тысяч тенге;
2) затраты – 123 424 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 314 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 314 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 314 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Шардаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шардаринского района после его официального опубликования.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 306 мың теңге;
6) бюджет тапшылығынқаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 306 мың теңге:
қарыздартүсiмi – 0;
қарыздардыөтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 306 мың теңге.
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
11. Қоссейіт ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 122 110 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 243 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 119 807 мың теңге;
2) шығындар – 123 424 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 314 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 314 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 314 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шардара ауданы мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара ауданы мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.