О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 9 января 2020 года № 26-146-VI "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 15 сентября 2020 года № 35-185-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 октября 2020 года № 5836. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстанот 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жетысайского районного маслихата от 3 сентября 2020 года № 34-183-VI "О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 25-142-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5485, Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата от 9 января 2020 года № 26-146-VI "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5362, опубликовано 7 февраля 2020 года в газете "Жаңа Жетісай" и 25 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числена 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 446 324 тысяч тенге:
налоговые поступления – 136 604 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 309 720 тысяч тенге;
2) затраты – 1 466 944 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 620 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 20 620 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числена 2020 год в следующих объемах:

Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 26-146-VI "2020-2022 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қыркүйектегі № 35-185-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 9 қазанда № 5836 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қыркүйектегі № 34-183-VI "Жетісай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 25-142-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5801 тіркелген шешіміне сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 26-146-VI "2020-2022 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5362 тіркелген, 2020 жылғы 7 ақпандағы "Жаңа Жетісай" газетінде және 2020 жылғы 25 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 446 324 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 136 604 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 1 309 720 мың теңге;
2) шығындар – 1 466 944 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 20 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 620 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 620 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 119 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 119 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 119 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Жетысайского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 119 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 119 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 119 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жетісай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Секретарь районного маслихата: А. Утанов
Приложение 1 к решению
Жетысайского районного

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Жетісай аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық маслихаттың хатшысы: А. Утанов
Жетісай аудандық мәслихатының