О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 апреля 2020 года № 37/420-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 апреля 2020 года № 6865
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6427, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 356 857 401,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 39 536 183,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 575 631,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 315 745 586,7 тысяч тенге;
2) затраты – 375 380 835,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –  41 210 977,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 358 011,8 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 147 034,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -59 734 411,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59 734 411,1 тысяч тенге:
поступление займов – 73 627 166,0 тысяч тенге;
погашение займов – 14 018 850,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 126 095,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2020 год в сумме 1 466 251,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Распределение целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2020 год определяется постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 37/420-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 сәуірде № 6865 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 6427, 2019 жылғы 23 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 356 857 401,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 39 536 183,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 575 631,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 315 745 586,7 мың теңге;
2) шығындар – 375 380 835,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 210 977,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55 358 011,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 147 034,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -59 734 411,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59 734 411,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 73 627 166,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 018 850,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 126 095,1 мың теңге.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2020 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органының резерві 1 466 251,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен кредиттерді бөлу Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.

1 909 952,1
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
325 007,2
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 377 458,5
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
615 459,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
480 285,0
261
Управление образования области
1 784 837,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 606 283,0
037
Социальная реабилитация
178 554,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
196 396,7
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
196 396,7
2
Социальная помощь
738 610,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
738 610,0
003
Социальная поддержка инвалидов
738 610,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
10 541 042,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
10 362 764,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
271 989,8
007
Капитальные расходы государственного органа
40 690,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
206 653,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 528,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
489 679,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
144 480,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
270 369,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам

1 909 952,1
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
325 007,2
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 377 458,5
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
615 459,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
480 285,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 784 837,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 606 283,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
178 554,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
196 396,7
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
196 396,7
2
Әлеуметтiк көмек
738 610,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
738 610,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
738 610,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
10 541 042,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
10 362 764,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
271 989,8
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40 690,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
206 653,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
4 528,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
489 679,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
144 480,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
270 369,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

75 575,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30 733 594,4
1
Сельское хозяйство
25 551 156,3
255
Управление сельского хозяйства области
23 381 610,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
177 872,0
002
Субсидирование развития семеноводства
2 075 880,0
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
1 422 138,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
200 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
8 139,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
52 083,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
14 392,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 725 299,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 504 339,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 446 069,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
95 938,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
7 613,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 900 186,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
500 000,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
219 585,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
32 077,0

75 575,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30 733 594,4
1
Ауыл шаруашылығы
25 551 156,3
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
23 381 610,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
177 872,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 075 880,0
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
1 422 138,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
200 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
8 139,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
52 083,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
14 392,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 725 299,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 504 339,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 446 069,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
95 938,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
7 613,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 900 186,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
500 000,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
219 585,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
32 077,0

288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
27 452,0
020
Развитие объектов сельского хозяйства
27 452,0
719
Управление ветеринарии области
2 142 094,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
84 429,0
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
21 777,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
9 000,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
84 418,3
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
150 542,7
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
29 392,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
212 283,9
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 425 943,1
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
10 257,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
76 814,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка)
3 582,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
27 081,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6 574,3
2
Водное хозяйство
144 481,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
144 481,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
11 974,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
132 507,0
3
Лесное хозяйство
2 357 620,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 357 620,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
2 328 100,0
006
Охрана животного мира
29 520,0
5
Охрана окружающей среды
1 934 869,1
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
608 285,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне

288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
27 452,0
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
27 452,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 142 094,3
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 429,0
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
21 777,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
9 000,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
84 418,3
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
150 542,7
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
29 392,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
212 283,9
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 425 943,1
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
10 257,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
76 814,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және тасымалдау (жеткізу)
3 582,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
27 081,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6 574,3
2
Су шаруашылығы
144 481,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
144 481,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
11 974,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
132 507,0
3
Орман шаруашылығы
2 357 620,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 357 620,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
2 328 100,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
29 520,0
5
Қоршаған ортаны қорғау
1 934 869,1
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
608 285,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

311 136,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
9 357 119,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 351 105,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
329 489,1
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
501 882,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 201 133,4
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
3 318 601,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 013,8
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
6 013,8
13
Прочие
16 140 042,4
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4 873 104,4
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 594 528,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
229 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 985 178,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
220 672,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
117 678,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
42 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 278 576,4
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
832 954,0
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 445 622,4
9
Прочие
11 266 938,0
120
Аппарат акима области
237 991,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
237 991,0
253
Управление здравоохранения области
104 525,0
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
104 525,0
257
Управление финансов области

311 136,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
9 357 119,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 351 105,5
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
329 489,1
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
501 882,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 201 133,4
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
3 318 601,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 013,8
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
6 013,8
13
Басқалар
16 140 042,4
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
4 873 104,4
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 594 528,0
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
229 000,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 985 178,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
220 672,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
117 678,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
42 000,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 278 576,4
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
832 954,0
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
1 445 622,4
9
Басқалар
11 266 938,0
120
Облыс әкімінің аппараты
237 991,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
237 991,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
104 525,0
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
104 525,0
257
Облыстың қаржы басқармасы

630 229,0
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
630 229,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 103 004,6
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
11 103 004,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 783 148,9
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
9 783 148,9
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области"
14 069 350,3
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
14 069 350,3
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 096 319,0
1
Жилищное хозяйство
14 096 319,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
931 464,0
046
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
931 464,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
13 164 855,0
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
13 164 855,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 700 847,0
1
Сельское хозяйство
3 126 153,0
255
Управление сельского хозяйства области
3 126 153,0
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 126 153,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 574 694,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 574 694,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 574 694,0
13
Прочие
975 113,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
975 113,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
975 113,0
007
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики
325 113,0
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах

630 229,0
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
630 229,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 103 004,6
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредит беру
11 103 004,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 783 148,9
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредит беру
9 783 148,9
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
14 069 350,3
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредит беру
14 069 350,3
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14 096 319,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14 096 319,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
931 464,0
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
931 464,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
13 164 855,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
13 164 855,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 700 847,0
1
Ауыл шаруашылығы
3 126 153,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 126 153,0
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
3 126 153,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 574 694,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 574 694,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1 574 694,0
13
Басқалар
975 113,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
975 113,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
975 113,0
007
Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
325 113,0
069
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру