О признании утратившим силу решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 14 февраля 2018 года № 26/9-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Усть-Каменогорского городского маслихата" и его описания"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 июня 2020 года № 56/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 июня 2020 года № 7185
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 14 февраля 2018 года № 26/9-VI "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Усть-Каменогорский городской маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5518, опубликовано 14 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Омарбеков
Секретарь городского маслихата А. Светаш

Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 26/9-VI "Өскемен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 3 маусымдағы № 56/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 7185 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабының 2 тармағына Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 26/9-VI "Өскемен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5518 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 14 наурызда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрғасы Е. Омарбеков
Қалалық маслихат хатшысы А. Светаш