О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2019 года № 47/310-VI "О бюджете города Семей на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 октября 2020 года № 57/410-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 ноября 2020 года № 7786. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 61/437-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 61/437-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2019 года № 47/310-VI "О бюджете города Семей на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6469, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 333 952,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 092 931,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 148 889,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 386 990,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 705 141,9 тысяч тенге;
2) затраты – 68 772 171,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 192,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 29 685,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 493,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -199 612,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 48 811,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 248 423,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 259 799,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 259 799,1 тысяч тенге:
поступление займов – 14 206 536,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 335 218,0 тысяч тенге;

"Семей қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/310-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 30 қазандағы № 57/410-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 7786 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 61/437-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 28.12.2020 № 61/437-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Семей қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/310-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6469 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 333 952,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 22 092 931,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 148 889,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 386 990,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 705 141,9 мың теңге;
2) шығындар – 68 772 171,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 21 192,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 29 685,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 493,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -199 612,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 48 811,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 248 423,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 259 799,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 259 799,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14 206 536,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 335 218,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 388 481,1 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 746 409,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии городского маслихата А. Амренов
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение к решению

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 388 481,1 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві – 746 409,5 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы А. Әміренов
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов

190 533,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
19 095,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
91 580,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 059,0
023
Методическая работа
66 511,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
334 515,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 628 499,1
1
Социальное обеспечение
2 009 874,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
41 229,1
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
41 229,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 968 645,0
010
Государственная адресная социальная помощь
1 968 645,0
2
Социальная помощь
2 451 411,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
73 750,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
73 750,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 377 661,0
004
Программа занятости
541 123,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 907,0
007
Оказание жилищной помощи
31 344,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
73 412,6
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
535 678,3
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
117 539,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
227 239,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
328 942,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
396 170,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
106 304,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

190 533,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
19 095,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
91 580,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 059,0
023
Әдістемелік жұмыс
66 511,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
334 515,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 628 499,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 009 874,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
41 229,1
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
41 229,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 968 645,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 968 645,0
2
Әлеуметтiк көмек
2 451 411,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
73 750,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
73 750,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 377 661,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
541 123,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 907,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
31 344,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
73 412,6
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
535 678,3
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
117 539,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
227 239,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
328 942,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
396 170,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
106 304,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер