О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 30 декабря 2019 года № 48/331-VI "О бюджете поселка Шульбинск на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 16 ноября 2020 года № 58/428-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 ноября 2020 года № 7875. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 62/456-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 62/456-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 30 декабря 2019 года № 48/331-VI "О бюджете поселка Шульбинск на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6683, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 февраля 2020 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет поселка Шульбинск на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 978,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 186,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 786,0 тысяч тенге;
2) затраты – 41 270,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 292,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 292,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 48/331-VI "Шульбинск кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 16 қарашадағы № 58/428-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 7875 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/456-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 29.12.2020 № 62/456-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 48/331-VI "Шульбинск кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6683 болып тіркелген, 2020 жылғы 3 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Шульбинск кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 978,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 186,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 786,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 270,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 292,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 292,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;