О признании утратившим силу решение Курчатовского городского маслихата от 18 марта 2016 года № 44/327-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 июля 2020 года № 43/332-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 июля 2020 года № 7296
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Курчатовского городского маслихата от 18 марта 2016 года № 44/327-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4462, опубликовано 19 апреля 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, в газете "Мой край" от 21 апреля 2016 года № 16, информационно-правовой системе "Әділет" 20 апреля 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 8 июня 2020 года.
Председатель сессии М. Қайрат
Секретарь Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева

Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 44/327-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 1 шілдедегі № 43/332-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 7296 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 44/327-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4462 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 19 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, 2016 жылғы 21 сәуірде "Мой край" газетінің № 16 санында, 2016 жылғы 20 сәуірде "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 8 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Қайрат
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы Г. Қарымбаева