О признании утратившими силу некоторых решений Риддерского городского маслихата
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 июня 2020 года № 43/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 июня 2020 года № 7201
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьҰй 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Риддерского городского маслихата:
от 28 декабря 2016 года № 7/10-VI "Об утверждении Правил выдачи и описания служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат маслихата города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4835, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 января 2017 года);
от 28 февраля 2019 года № 30/12-VI "О внесении изменения в решение Риддерского городского маслихата от 28 декабря 2016 года № 7/10-VI "Об утверждении Правил выдачи и описания служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат маслихата города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5771, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 марта 2019 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 05 июня 2020 года.
Председатель сессии Г. Китаппаева
Секретарь городского маслихата И. Панченко

Риддер қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 12 маусымдағы № 43/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 маусымда № 7201 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Риддер қалалық мәслихатының:
2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 7/10-VI "Риддер қаласының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәліктерін беру қағидасы мен оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4835 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) шешімінің;
2019 жылғы 28 ақпандағы № 32/12-VI "Риддер қаласының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік куәліктерін беру қағидасы мен оның сипаттамасын бекіту туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 7/10-VI шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5771 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 26 наурызда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 05 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Г. Китаппаева
Қалалық мәслихат хатшысы И. Панченко