О бюджете Карауылского сельского округа на 2020-2022 годы
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 15 января 2020 года № 43/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 января 2020 года № 6701. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 58/8-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 58/8-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 42/9-VI "О бюджете Абайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6475), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1,2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 517 003,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 490,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 493 513,3 тысяч тенге;
2) затраты – 539 449,4 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 22 386,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22 386,1 тысяч тенге;
поступление займов – 16 007,8 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 378,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского района Восточно-Казахстанской области от 10.12.2020 № 57/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

2020-2022 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қаңтарда № 6701 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/8-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 58/8-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына, Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VI "2020-2022 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6475 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 517 003,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 490,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 493 513,3 мың теңге;
2) шығындар – 539 449,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 22 386,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 22 386,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 16 007,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 378,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 10.12.2020 № 57/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть в бюджет Карауылского сельского округа на 2020 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 45 768,0 тысяч тенге.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Абайского районного маслихата согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года
Председатель сессии А. Елубаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 15 января 2020 года

2. 2020 жылға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 45 768,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. 4 қосымшаға сәйкес Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Елубаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 15 қаңтардағы

от 15 января 2020 года
№ 43/3-VI
1. Решение Абайского районного маслихата от 8 января 2019 года № 31/2-VІ "О бюджете Карауылского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-164, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 января 2019 года);
2. Решение Абайского районного маслихата от 15 марта 2019 года № 33/6-VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 8 января 2019 года № 31/2-VI "О бюджете Карауылского сельского округа на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5791, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 4 апреля 2019 года);
3. Решение Абайского районного маслихата от 14 мая 2019 года № 35/2-VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 8 января 2019 года № 31/2-VI "О бюджете Карауылского сельского округа на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5962, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 29 мая 2019 года);
4. Решение Абайского районного маслихата от 10 июля 2019 года № 38/2-VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 8 января 2019 года № 31/2-VI "О бюджете Карауылского сельского округа на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6091, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 29 июля 2019 года);
5. Решение Абайского районного маслихата от 18 октября 2019 года № 40/2-VІ "О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 8 января 2019 года № 31/2-VI "О бюджете Карауылского сельского округа на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6235, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 7 ноября 2019 года).

2020 жылғы 15 қаңтардағы
№ 43/3-VI шешіміне
4 қосымша
1. Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы "2019-2021 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" № 31/2-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-164 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) шешімі;
2. Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 33/6-VI "2019-2021 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 31/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5791 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 сәуірде жарияланған) шешімі;
3. Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 35/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 31/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5962 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 29 мамырда жарияланған) шешімі;
4. Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 шілдедегі № 38/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 31/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6091 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 29 шілдеде жарияланған) шешімі;
5. Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қазандағы № 40/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 31/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6235 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 7 қарашада жарияланған) шешімі.