О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 42/9-VІ "О бюджете Абайского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 26 октября 2020 года № 54/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 ноября 2020 года № 7775. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 58/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 24.12.2020 № 58/3-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 октября 2020 года № 42/475-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7648) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 42/9-VІ "О бюджете Абайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6475, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 14 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 687 019,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 631 654,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 519,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3053,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 050 792,7,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 019 329,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 173 996,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 191 179,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 183,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 81 420,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 81 420,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қазандағы № 54/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қарашада № 7775 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 24.12.2020 № 58/3-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 42/475-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7648 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6475 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 14 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 687 019,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 631 654,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 519,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3053,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 050 792,7 мың теңге;
2) шығындар – 12 019 329,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 173 996,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 191 179,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 183,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 81 420,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 81 420,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 587 726,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 587 726,1 тысяч тенге;
поступление займов – 2 477 016,9 тысяч тенге;
погашение займов - 17 183,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 127 892,2 тысяч тенге.";
приложении 1, 5, 7 к указанному решению изложить в следущей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Секретарь маслихата, председатель сессии Е. Лдибаев
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 587 726,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 587 726,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2 477 016,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 183,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 127 892,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы, сессия төрағасы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының

32 595,0
006
Оказание жилищной помощи
6 326,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38 123,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 348,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44 608,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 519,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29 825,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33 830,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33 830,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26 710,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 500,0
021
Капитальные расходы государственного органа
2 015,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
605,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 428 676,6
1
Жилищное хозяйство
488 561,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
488 561,3
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
18 956,3
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
409 575,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
60 030,0
2
Коммунальное хозяйство
3 940 115,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 940 115,3
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
82 303,3
018
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
2 314 219,2
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
57 758,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 485 834,0
3
Благоустройство населенных пунктов
0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
029
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

32 595,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 326,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38 123,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 348,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44 608,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15 519,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29 825,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33 830,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33 830,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 710,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 500,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 015,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
605,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 428 676,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
488 561,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
488 561,3
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
18 956,3
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
409 575,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
60 030,0
2
Коммуналдық шаруашылық
3 940 115,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 940 115,3
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
82 303,3
018
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
2 314 219,2
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
57 758,8
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 485 834,0
3
Елді-мекендерді көркейту
0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
029
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк