О бюджете Карауылского сельского округа на 2021-2023 годы
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 58/8-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2020 года № 8064
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 58/3-VI "О бюджете Абайского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8035), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 204 624,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 18 770,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 125,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 185 729,3 тысяч тенге;
2) затраты - 207 613,1 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 2 988,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 988,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2 988,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1- в редакции решения маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 02.12.2021 № 15/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в бюджет Карауылского сельского округа на 2021 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 47 380,0 тысяч тенге.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Абайского районного маслихата согласно приложению 4.

2021-2023 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/8-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 8064 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58/3-VI "2021-2023 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8035 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 204 624,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 18 770,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 125,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 185 729,3 мың теңге;
2) шығындар - 207 613,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 2 988,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 988,8 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2 988,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 15/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 47 380,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 4 қосымшаға сәйкес Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

от 28 декабря 2020 года
№ 58/8-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Абайского районного маслихата
1. Решение Абайского районного маслихата от 15 января 2020 года № 43/3-VI "О бюджете Карауылского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6701, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 января 2020 года);
2. Решение Абайского районного маслихата от 13 апреля 2020 года № 46/2-VI от "О внесении изменений в решение от 15 января 2020 года № 43/3-VІ "О бюджете Карауылского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6924, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 апреля 2020 года);
3. Решение Абайского районного маслихата от 5 мая 2020 года № 48/2-VI от "О внесении изменений в решение от 15 января 2020 года № 43/3-VІ "О бюджете Карауылского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7072, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 21 мая 2020 года);
4. Решение Абайского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 50/2-VI от "О внесении изменений в решение от 15 января 2020 года № 43/3-VІ "О бюджете Карауылского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7390, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 июля 2020 года);
5. Решение Абайского районного маслихата от 25 сентября 2020 года № 53/7-VI от "О внесении изменений в решение от 15 января 2020 года № 43/3-VІ "О бюджете Карауылского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7600, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 2 октября 2020 года);
6. Решение Абайского районного маслихата от 13 ноября 2020 года № 55/2-VI от "О внесении изменений в решение от 15 января 2020 года № 43/3-VІ "О бюджете Карауылского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7842, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 ноября 2020 года);

2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 58/8-VI шешіміне 3 қосымша
Абай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "2020-2022 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/3-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6701 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 31 қаңтарда жарияланған) шешімі;
2. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 46/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6924 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 сәуірде жарияланған) шешімі;
3. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 мамырдағы № 48/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7072 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 21 мамырда жарияланған) шешімі;
4. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 50/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7390 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 шілдеде жарияланған) шешімі;
5. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйекдегі № 53/7-VI "2020-2022 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7600 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 2 қазанда жарияланған) шешімі;
6. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 55/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7842 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 қарашада жарияланған) шешімі;

7. Решение Абайского районного маслихата от 10 декабря 2020 года № 57/2-VI от "О внесении изменений в решение от 15 января 2020 года № 43/3-VІ "О бюджете Карауылского сельского округа на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7976, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 декабря 2020 года).

7. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 57/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7976 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда жарияланған) шешімі.